ogłoszenia 13.06.2021

ogłoszenia 13.06.2021

11 Niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj, podczas Mszy Św. o godz. 11.00 i 12.30 dzieci przystąpią do I Komunii Św. Prosimy o korzystanie z innych Mszy Św. Ostatnia grupa przystąpi do I Komunii Św. w sobotę, o godz. 13.00. Próby dla tych dzieci będą w poniedziałek i środę, o godz. 17.30.

2. Także dzisiaj spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy.

3. W środę, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance spotkanie ze Słowem.

4. Od dzisiaj we farze modlić się może ok. 100 osób a w kościele garnizonowym ok. 300 osób. Do limitu nie liczy się osób zaszczepionych. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Od przyszłej niedzieli zostanie zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy Św. Zawieszamy transmisje Mszy na parafialnym fb. 

5. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze  codziennie po wieczornej Mszy i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku o godz. 16.45.

6. W niedzielę, 20 czerwca br., o godz. 19.00, w Bazylice Prymasowskiej, odbędzie się 10. Koncert Prymasowski „Wieczór z Mozartem” Wstęp wolny. W programie m. in.: Msza koronacyjna C-dur Mozarta (w wersji z organami) w wykonaniu Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej „Poznańskie Słowiki”. 

7. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

8. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.

10. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłe w ubiegłym tygodniu śp. Halinę Orchowską, Stanisławę Kurowską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *