duszpasterze

posługujący w naszej parafii

Proboszcz

ks. Maciej LISIECKI
ul. Farna 6
62-200 Gniezno
tel. 61/426-15-55
maciejl@autograf.pl

Wikariusze

ks. Grzegorz DĘBOWSKI
ul. Słomianka 6
62-200 Gniezno
ks.grzegorz.debowski@gmail.com

ks. Dominik POCZEKAJ
ul. Słomianka 6
62-200 Gniezno
dominikpoczekaj@gmail.com

Rezydent

ks. dr Radosław KAZIMIERSKI
ul. Słomianka 6
62-200 Gniezno

posługiwali w naszej parafii:

1. ks. Maksym Wincenty Podkowski
2. 1797-18.05.1824 ks. Maciej Dutkiewicz
3. 1824-1825 ks. Jan Tabernacki
4. 1825-1827 ks. Franciszek Sucharski
5. 1827-.04.1850 ks. Franciszek Sucharski
6. 17.04.1850-20.03.1851 ks. Ignacy Marten
7. 20.03.1851-1861 ks. Ignacy Marten
8. 01.07.1861-16.02.1864 ks. Józef Ołyński
9. 16.02.1864-1873 ks. Józef Ołyński
10. 21.04.1873-05.12.1877 ks. Bronisław Mąke
11. 1877-1886 vacat
12. 23.11.1886-08.03.1898 ks. Ludwik Sołtysiński
13. 1898-20.09.1907 ks. Jan Piotrowicz
14. 30.09.1907- 21.03.1908 ks. Jan Krzewiński
15. 30.03.1908-22.09.1916 ks. Jan Kammer
16. 01.10.1916-12.1916 ks. Tadeusz Malczewski
17. 11.12.1916-22.03.1923 ks. Stanisław Kubski zmarł 18.05.1942 w Dachau – Błogosławiony
18. 24.04.1923-10.1939 ks. Mateusz Zabłocki
19. 10.1939-26.08.1940 ks. Augustyn Gałęzewski
20. 26.08.1940-10.1941 ks. Tadeusz Styczyński zmarł 06.02.1942 w Dachau
21. 10.1941-1945 vacat
22. 05.1945- 08.1945 ks. Andrzej Wronka
23. 24.10.1945-14.07.1946 ks. Henryk Reiter
24. 15.07.1946-03.02.1972 ks. Jan Ziółkowski
25. 15.05.1972-26.06.1989 ks. Kazimierz Sojka
26. 27.06.1889-31.07.2004 ks. kan. Jan Kasprowicz
27. 31.07.2007-16.05.2011 ks. kan. dr Zenon Rubach
28. 25.06.2011-16.09.2013 ks. dr hab. Mieczysław Polak