Intencje 10-17.09.2017

Intencje 10-17.09.2017

intencje parafialne w kościele Farnym

 

Dzień Godz. Intencje
23 niedziela zwykła

10 września

7.00

8.30

10.00

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Janina Piotrowska

+ Jan Sikorski 5 rocz. śm.

+ Krystian Alwin 1 rocz. śm.

+ Eugeniusz, Ewelina Frąckowiak (2 r.)

+ Zofia Młodzikowska

+ Stanisława, Franciszek, Józef Jędraszewscy i zmarli z rodziny

+ Leszek Borkowski

Poniedziałek

11 września

7.00

18.30

18.30

+ Ewelina, Eugeniusz Frąckowiak

+ Marianna Solarek

+ Prakseda Bartkowiak

Wtorek

12 września

7.00

18.30

18.30

W intencji Parafian

W intencji Ojczyzny i Radia Maryja

+ Jan Kowalski

Środa

13 września

7.00

18.30

18.30

+ Zofia Ptak

+ Kacper Wiśniewski 1 rocz. śm.

+ Stanisław Konieczny

Czwartek

14 września

7.00

18.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Zbigniewa w 71 rocz. urodzin i Boże błogosławieństwo dla żony Ewy i syna Sebastiana

+ Mieczysław Kapczyński (27 r.) i zm. z rodziny Kapczyńskich i Chojnackich

+ Zofia Młodzikowska

Piątek

15 września

7.00

17.00

18.30

18.30

+ Wacława Kowalska

Ślub: Roksana i Tomasz

+ Elżbieta, Ryszard Sobeccy

+ Helena Fryc

Sobota

16 września

7.00

15.00

16.30

18.30

18.30

+ Anna, Stanisław, Jan Rzyscy

Ślub: Agnieszka i Adam

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Doroty w 50 rocznicę urodzin

+ Stanisław, Salomea Hernes

+ Michał Skory

24 niedziela zwykła

17 września

7.00

8.30

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Rozalia, Szczepan, Franciszek, Maria Mazurkiewicz

+ Stanisława Nowicka

+ Marcin, Stefania, Bronisław Stachowiak

+ Alfred Krajniak

+ Anna Fąs

+ Leszek Borkowski

 

intencje parafialne w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

Niedziela

10 września

23 Niedziela Zwykła

11.15

12.15

18.00

+ Czesława Łyszczarz

+ Regina, Antoni Surdyk

+ Kazimierz Pietruszewski

Poniedziałek

11 września

17.00 + Kazimierz Pietruszewski

Wtorek

12 września

17.00

17.00

+ Marian Walkowiak

+ Zofia, Gwidon Jasińscy

Środa

13 września

17.00 + Antoni, Władysława Jasińscy, Wioletta Lewicka

Czwartek

14 września

17.00 + Michał Skory

Piątek

15 września

17.00 + Antonina Kulecka

Sobota

16 września

18.00 + Andrzej Kwieciński

Niedziela

17 września

24 Niedziela Zwykła

11.15

12.15

18.00

+ Maria, Józef i zmarli z rodziny Ewiczów

+ Mieczysław, Stanisław Rodziwon

+ Krystyna, Leopold Wojciuszkiewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *