Intencje 11-18.03.2018

Intencje 11-18.03.2018

intencje parafialne w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
IV niedziela wielkiego postu

11 marca

7.00

8.30

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Krystyna (10 r.), Jerzy Tomczak

+ Edmund Andrys

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Krzysztofa Bilarzewskiego w 50 rocz. urodzin i jego rodziny

+ Halina Andrzejewska

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Franciszka Paulusa w 89 rocznicę urodzin

+ Zdzisław Kropaczewski

Poniedziałek

12 marca

7.00

18.30

18.30

+ Bożena, Edmund, Marian Pannert

+ Zdzisław Macioszek

+ Zdzisław Bernaciak

Wtorek

13 marca

7.00

18.30

18.30

+ Krystyna Lawrenc

W intencji Ojczyzny i Radia Maryja, +Krystyna Nowak

+ Tadeusz Nowak

Środa

14 marca

7.00

18.30

18.30

+ Maria Wawrzyniak

+ Zdzisław Bernaciak

+ Maria Najmowicz

Czwartek

15 marca

7.00

18.30

18.30

+ Eugenia Białecka

+ Jan Michałowicz

+ Stanisław Patocki

Piątek

16 marca

7.00

18.30

18.30

+ Alojzy Kędzierski

+ Andrzej Stachowiak 5 rocz. śm.

+ Apolonia, Jan Szustek i zmarli z rodziny Wysockich i Szustków

Sobota

17 marca

7.00

18.30

18.30

+ Eugenia Białecka

+ Joanna, Franciszek Nowaczyk, Jerzy Konieczny 6 rocz. śm.

+ Henryk Szabla

V niedziela wielkiego postu

18 marca

7.00

8.30

10.00

11.15

12.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Ryszarda w 60 rocznicę urodzin

+ Walenty Szociński i zmarli z rodziny

+ Bogdan Dominiczak, Leokadia, Stanisław Goralczyk

+ Andrzej Wojciechowski

+ Roman Paluszak

+ Stefan Miemietz

intencje parafialne w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

Niedziela

11 marca

IV Niedziela Wielkiego Postu

11.15

12.15

18.00

+ Maria, Kazimierz Kistowscy, Helena Przepiórka

+ Tomasz (4 r.) Czerniak i zmarli z rodziny Czerniaków i Mądrych

+ Irena Nawrocka

Poniedziałek

12 marca

17.00 + Aleksandra Sekulska

Wtorek

13 marca

17.00 + Wisława Jankowska

Środa

14 marca

17.00 Zmarli z rodziny Osińskich i Kudelów

Czwartek

15 marca

17.00 + Jarosław Bruch

Piątek

16 marca

17.00 + Bronisława Borzykowska 1 rocz. śm.

Sobota

17 marca

18.00 +  Tadeusz, Wiktor, Felicja Olejniczak

Niedziela

18 marca

V Niedziela Wielkiego Postu

11.15

12.15

18.00

+ Wanda Świdzińska

+ Edmund Andrys

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *