Intencje 12-19.05.2019

Intencje 12-19.05.2019

intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
IV  niedziela wielkanocna

12 maja

7.30

9.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Krystyna Fischer, Helena Manuszewska, Ludwika Nowakowska, Bożena Szymkowiak

+ Anna Mężyńska

+ Stanisław, Anna Dziel

+ Mieczysław Stachowiak

+ Alojzy Waśkowiak

+ Emil Bergmann          

Poniedziałek

13 maja

7.00

18.30

+ Robert Morawiec

W intencji Ojczyzny i Radia Maryja

Wtorek

14 maja

7.00

18.30

18.30

+ Leon, Józef Pęczkowscy oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

+ Adam Mendala (1 r.)

+ Ewa, Tadeusz, Lucyna Dymińscy

Środa

15 maja

7.00

18.30

+ Zofia (w dniu imienin)

+ Józef Bartoszak

Czwartek

16 maja

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Stefan Rosiński, Anna Orcholska, Czesława, Stefania Konarczak

+ Ks. Zenon Rubach

+ Dawid Adamski

+ Adam Mendala

Piątek

17 maja

7.00

18.30

+ Teresa Pancewicz (10 r.)

+ Monika, Władysław Koszarowscy, Maria, Zygmunt Adamscy i zmarli z rodziny

Sobota

18 maja

7.00

18.30

18.30

+ Jerzy Czerniak

+ Krystyna Liberkowska 4 rocz. śm.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Zuzanny w 76 rocznicę urodzin

V Niedziela Wielkanocna

19 maja

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Alina Ciupak, Alina Klimczak (z okazji Dnia Matki)

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Anny z okazji 35 urodzin

W intencji dzieci pierwszokomunijnych

Nie ma Mszy Św.

+ Zofia, Szczepan Chłopiccy, Krystyna, Andrzej Krawczyńscy                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień Godzina Intencje
IV Niedziela  wielkanocna

12 maja

11.30

17.00

+ Dariusz Fabrycki

+ Romuald Łebedyński

Poniedziałek

13 maja

17.00 + Zofia, Andrzej Kozłowscy
Wtorek

14 maja

17.00 + Barbara Walińska
Środa

15 maja

17.00 + Jolanta Baranowska 19 rocz. śm.
Czwartek

16 maja

17.00 + Emil Bergmann
Piątek

17 maja

17.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Floriana Piaseckiego w 93 rocznicę urodzin
Sobota

18 maja

IV Niedziela Wielkanocna

19 maja

11.30

17.00

+ Bernard Stachowiak 5 rocz. śm.

+ Bożena Podolińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *