Intencje 18-25 czerwca 2017

Intencje 18-25 czerwca 2017

Intencje parafialne w kościele Farnym

 

Dzień Godz. Intencje
11 niedziela zwykła

18 czerwca

7.00

8.30

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Stanisław Rezler (23 r.) i zmarli rodzice

+ Zbigniew Kamiński

+ S. Zdzisława Rosa, Konstancja Zych

W intencji Parafian

+ Mirosława Michalska, Antoni Kania

+ Teresa Wysocka

Poniedziałek

19 czerwca

7.00

18.30

 

18.30

18.30

+ Józef Stefański

Z podziękowaniem za otrzymane łaski w minionym roku formacyjnym dla Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej (grupy młodszej i starszej) i z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi Niepokalanej na dalszą działalność

+ Alicja Łuszcz (3 r.) i zmarli z rodziny Łuszcz i Lesiczków

+ Leokadia, Jerzy Gramse  rocz. śm.

Wtorek

20 czerwca

7.00

18.30

18.30

+ Alicja, Konrad Łochyńscy 17 rocz. śm.

+ Leszek Ratajewski

+ Anna Tobolska-Kruczek

Środa

21 czerwca

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Felicja Kubicka

+ Krzysztof Jeżowski

+ Kacper Wiśniewski

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Justyny i Marcina w 9 rocz. ślubu

Czwartek

22 czerwca

               

7.00

18.30

18.30

+ Janina Piotrowska

+ Stanisław Konieczny

+ Leokadia, Jolenta, Józef Barełkowscy

Piątek

23 czerwca

7.00

18.30

18.30

+ Helena, Florian, Julianna, Michał, Hieronim Tubaccy

+ Leszek Ratajewscy

+ Marian Grzechowiak

Sobota

24 czerwca

7.00

16.00

18.30

+ Zdzisław Grabowski

Ślub: Aneta i Dorian

+ Wiktor Ewiak 7 rocz. śm.

12 niedziela zwykła

25 czerwca

7.00

8.30

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Krystyna Liberkowska 2 rocz. śm.

+ Jan, Franciszka, Jan Przybylscy i zmarli z rodziny

+ Edward, Maciej Szocińscy

+ Piotr Woźniak (1 r.), Janina Karwańska

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Małgorzaty i Wojciecha Tomczaków w 35 rocznicę ślubu

+ Kazimierz Mielewczyk

 

Intencje parafialne w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

Niedziela

18 czerwca

11 Niedziela Zwykła

11.15

12.15

18.00

+ Henryk, Agnieszka Dolatkiewicz

+ Elżbieta Nowaczyk

+ Czesław Maćkowiak

Poniedziałek

19 czerwca

17.00 + Marian Różański

Wtorek

20 czerwca

17.00 + Zenon, Dariusz Zimni i zmarli z rodziny

Środa

21 czerwca

17.00 + Anna Tobolska-Kruczek

Czwartek

22 czerwca

17.00 + Stanisława Mikulska

Piątek

23 czerwca

17.00 + Kazimierz, Bolesława Malczewscy, Józef Ostrowicki

Sobota

24 czerwca

18.00 + Janina, Henryk Waśkowiak

Niedziela

25 czerwca

12 Niedziela Zwykła

11.15

12.15

18.00

+ Henryk Łazinka, Zygmunt Ławniczak

+ Ryszard Wawrowski

+ Maria, Wojciech, Zygmunt, Henryk Sosnówka, Władysława, Leon Broniarczyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *