Intencje 2-9.06.2019

Intencje 2-9.06.2019

intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
VII  niedziela wielkanocna

2 czerwca

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Kazimierz Rus

+ Anna Mężyńska

+ Józef Bartoszak

+ Mieczysław Stachowiak

+ Genowefa Jaśkiewicz               

Poniedziałek

3 czerwca

7.00

18.30

Za dusze czyśćcu cierpiące

+ Leszek Gadziński

Wtorek

4 czerwca

7.00

18.30

+ Salwina Łechtańska

+ Anna Mężyńska

Środa

5 czerwca

7.00

18.30

+ Barbara, Roman Lekki, Zdzisław, Alicja, Józef Ostojscy

+ Jadwiga (47 r.), Wacław (77 r.) Grajkowscy

+ Klara Kędzierska

+ Anna Gaweł

+ Stefan Dubielak

+ Marian Kaatz

+ Urszula Grajek

+ Edmund Staszkiewicz 7 rocz. śm.

+ Barbara Kabacińska

+ Henryk (11 r.), Maria, Bronisław Dąbrowscy

+ Mariusz Płatek

+ Wanda, Zenon Mróz

+ Gustawa Kanoniczak

O zdrowie dla Pauliny

Czwartek

6 czerwca

7.00

18.30

18.30

+ Salwina Łechtańska

+ Dawid Adamski

+ Anna Staszewska

Piątek

7 czerwca

7.00

15.00

16.00

18.30

+ Elżbieta Pietrzniak, Lucyna Kasprzak, Henryk Ruszczyński, Kazimiera Liberkowska

Ślub: Klaudia i Kacper

Ślub: Sandra i Kamil

+ Anna Staszewska

Sobota

8 czerwca

7.00

18.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Piotra w 52 rocznicę urodzin

+ Mieczysława Jaśniewicz

+ Jacek Budasz

Zesłanie Ducha Świętego

9 czerwca

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Alicja, Achilla, Halina, Edward, Henryk

+ Rozalia, Władysław Warchał

+ Małgorzata Kopecka

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Zdzisława z okazji urodzin   

+ Krystyna Pomerlan                                                                                                                                                                                                                                                                  

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień Godzina Intencje
VII Niedziela wielkanocna

Wniebowstąpienie Pańskie

2 czerwca

11.30

17.00

+ Krystyna Lewandowska

+ Włodzimierz Kaźmierczak

Poniedziałek

3 czerwca

17.00 + Barbara Szudobaj
Wtorek

4 czerwca

17.00 + Alicja Łuszcz (5 r.) i zmarli z rodziny Łuszcz i Lesiczka
Środa

5 czerwca

17.00 + Florian Figiel
Czwartek

6 czerwca

17.00 Zmarli z rodziny Osińskich, Kudelów, Michalaków, Dzików
Piątek

7 czerwca

17.00 + Cecylia, Stanisław Gadzińscy i zmarli z rodziny Majchrzaków
Sobota

8 czerwca

Zesłanie Ducha Świętego

9 czerwca

11.30

17.00

+ Włodzimierz Kaźmierczak

+ Romuald Łebedyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *