Intencje 21-28.04.2019

Intencje 21-28.04.2019

intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21 kwietnia

6.00

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Maciej Trafny

+ Emil Bergmann

+ Józef Bartoszak

+ Andrzej Purol

+ Barbara Walińska

Poniedziałek Wielkanocy

22 kwietnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Jerzy, Aleksandra Szubert, Jan, Maria Mikołajczak

+ Aniela Calów i zmarli z rodziny Winiarskich i Paulusów

+ Jerzy Kaszyński

+ Małgorzata Łęt

+ Jerzy Kaszyński

Wtorek

w Oktawie Wielkanocy

23 kwietnia

7.00

18.30

18.30

+ Elżbieta Podgórska

+ Jerzy Łubiński i zmarli z rodziny Łubińskich i Maćkowiaków

+ Wojciech, Bogdan Zyk i zmarli z rodziny Heningów

Środa

w Oktawie Wielkanocy

24 kwietnia

7.00

18.30

+ Norbert, Przemysław, Tadeusz, Helena Górczyńscy

+ Małgorzata Łęt

Czwartek

w Oktawie Wielkanocy

25 kwietnia

7.00

18.30

18.30

+ Anna Orcholska

+ Emil Bergmann

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Grażyny i Ryszarda Tomaszewskich

Piątek

w Oktawie Wielkanocy

26 kwietnia

7.00

17.00

W intencji Parafian

BIERZMOWANIE

Sobota

w Oktawie Wielkanocy

27 kwietnia

7.00

16.00

17.00

18.30

+ Stefan Płóciennik

Ślub: Katarzyna i Łukasz

Ślub: Sandra i Szymon

+ Kazimierz Hołoga

II Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego

28 kwietnia

7.30

9.30

11.00

12.30

12.30

18.30

+ Stefania, Stanisław, Kazimierz, Aleksander Bajerowscy

Nie ma Mszy Św.

Nie ma Mszy Św.

+ Emil Bergmann

+ Marian Filipiak i zmarli rodzice Mariana oraz o błogosławieństwo Boże dla Tymoteusza i Kacpra

+ Alojzy Waśkowiak

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień Godzina Intencje
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

21 kwietnia

11.30

17.00

+ Antonina, Stanisław Nitka i zmarli z rodziny

+ Romuald Łebedyński

Poniedziałek Wielkanocny

22 kwietnia

11.30

17.00

+ Benigna Woźniak

+ Kazimierz Ostach

Wtorek

w Oktawie Wielkanocy

23 kwietnia

17.00 + Henryk Furmaniak 6 rocz. śm.
Środa

w Oktawie Wielkanocy

24 kwietnia

17.00 + Kazimierz Abramowicz
Czwartek

w Oktawie Wielkanocy

25 kwietnia

17.00 + Jerzy Rybicki
Piątek

w Oktawie Wielkanocy

26 kwietnia

17.00 + Bogdan Trzaskawka
Sobota

w Oktawie Wielkanocy

27 kwietnia

II Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego

28 kwietnia

11.30

17.00

+ Bolesława Konwińska

+ Cecylia, Franciszek Milczewscy i zmarli z rodziny Florczaków i Milczewskich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *