Intencje 3-10.09.2017

Intencje 3-10.09.2017

intencje parafialne w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
22 niedziela zwykła

3 września

7.00

8.30

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Janina Piotrowska

+ Rozalia, Władysław Warchał

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Rozalii

+ Waldemar Krusiński

+ Stefan Sobański

+ Grzegorz Fiedor

Poniedziałek

4 września

7.00

18.30

18.30

+ Zofia Ptak

+ Marianna Solarek

+ Kazimierz Pietruszewski

Wtorek

5 września

7.00

18.30

18.30

+ Bronisław (7 r.), Helena, Leokadia

+ Zenon Tubacki

+ Felicja Kubicka

Środa

6 września

7.00

18.30

18.30

+ Kazimiera Janiak

+ Anna Fąs

+ Irena Juszczak

Czwartek

7 września

7.00

16.00

18.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Henryka w 70 rocz. przyjęcia I Komunii Św. i 82 urodzin; + Irena, Jan, Franciszka, Alojzy Zamiar

Ślub: Ewa i Ireneusz

+ Zenon i zmarli z rodziny Kosickich

+ Józef Ostrowicki, Kazimierz i Bolesława Malczewscy

Piątek

8 września

7.00

18.30

18.30

18.30

O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii w dniu Imienin

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Niepokalanej dla Młodzieży Wincentyńskiej (grup starszej i młodszej) na nowy rok formacyjny

+ Zofia, Wojciech Ciałkowscy

+ Jan Sikorski 5 rocz. śm.

Sobota

9 września

7.00

16.00

18.30

18.30

+ Stefania Mietlicka

Ślub: Jessika i Hubert

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Bolesławy Karpińskiej z okazji 99 urodzin

+ Franciszka, Augustyn  Grycz i zmarli z rodziny

23 niedziela zwykła

10 września

7.00

8.30

10.00

10.00

11.15

12.30

18.30

+ Janina Piotrowska

+ Jan Sikorski 5 rocz. śm.

+ Krystian Alwin 1 rocz. śm.

Rez.

+ Zofia Młodzikowska

+ Stanisława, Franciszek, Józef Jędraszewscy i zmarli z rodziny

+ Leszek Borkowski

 

intencje parafialne w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

Niedziela

3 września

22 Niedziela Zwykła

11.15

12.15

18.00

+ Czesława, Szczepan, Jan Graczyk

+ Anna, Stanisław Dziel

+ Franciszka, Franciszek, Jerzy Szalaty

Poniedziałek

4 września

17.00 + Wiktoria, Antoni Adamscy, Stanisława Perczyńska

Wtorek

5 września

17.00 + Eugenia Dąbrowska-Pancewicz

Środa

6 września

17.00 + Kazimierz Pietruszewski

Czwartek

7 września

17.00 + Wiesława Gawłowska

Piątek

8 września

17.00 + Zofia Młodzikowska

Sobota

9 września

18.00 + Henryk Gała 1 rocz. śm.

Niedziela

10 września

23 Niedziela Zwykła

11.15

12.15

18.00

+ Czesława Łyszczarz

+ Regina, Antoni Surdyk

+ Kazimierz Pietruszewski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *