Plan kolędy 2017/18

Plan kolędy 2017/18

PLAN KOLĘDY

 

2 stycznia, wtorek (od godz.15.00):

*Chrobrego 12-15, Sienkiewicza 1

*Chrobrego 7-11  

*Chrobrego 1-6   (od 16.30)

3 stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Chrobrego 18,19

*Chrobrego 17,24,27

*Chrobrego 33-34

4 stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Chrobrego 35-44

*Mieszka I 4-14

*Mieszka I 3-11

5 stycznia , piątek (od godz. 15.00)

*Mieszka I 16b-16c

*Mieszka I 15-19

*Mieszka I 16-16a, 21-25

8 stycznia , poniedziałek (od godz. 15.00)

*Mieszka I 18-28

*Mieszka I 37-43  (od 16.00)

*Mieszka I 40-46   (od 16.30)

9 stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Mieszka I 54 i 56

*Mieszka I 48-52

*Mieszka I 60 i 62  (od 16.30)

10  stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Mickiewicza 2b, 1-24, 2c

*Mickiewicza 6,6a,7,7a,8

*Mickiewicza 2b, 25-56

11  stycznia, czwartek (od godz. 15.00)

*Łubieńskiego 1,7, 4,6

*Łubieńskiego 8,13,15,17

*Moniuszki

12 stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Warszawska 2-4

*Warszawska 5-7

*Warszawska 8-12

13  stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Mieszka I 29-35, 35a

*Mieszka I 30-38

*Mickiewicza 3,3a,3b,4,4a

15 stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Witkowska 41-57

*Kopernika niep. oraz 2 i 4 (od 16.00)

*Kopernika parz. 6-20  (od 16.30)

16  stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Wierzbowa

*Warszawska 16-21

*Klonowa (od 16.30)

17  stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Witkowska 23-39

*Witkowska 7-21

*Miła, Kawiary

18 stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Surowieckiego 10-44p

*Surowieckiego 11a-31a n, 46-56p

*Rzeźnicka

19 stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Sienkiewicza 2,6,9,10

*Słoneczna str. nieparzysta

*Słoneczna str. parzysta

20  stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Warszawska 13-15

*Sienkiewicza 24-28

*Warszawska 32-40

22  stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00): 

*Sienkiewicza 11,15/7,15/8, 16,17/1, 18  (od 16.00)

*Sienkiewicza 19-23 (od 16.30)

23 stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Sobieskiego 5-8

*Sobieskiego 2-3

*Sobieskiego 11-13a  (od 16.30)

24 stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Sobieskiego 4,14/1,2,3, 14a

*Zielony Rynek 2-7

*Dworcowa, Kościuszki 1-10

25 stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Kościuszki 11,12 i 13

*Lecha 1 i 1a

*Lecha 1b i 2

26  stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Zielony Rynek 8-12

*Lecha 10 i 12

*Lecha 12a-14

27  stycznia , sobota (od godz. 13.00):

*Lecha 3-5

*Zaułek, Stroma, Św. Wawrzyńca 39a,40,41

*Rynek 1-9

28 stycznia, niedziela (od godz. 14.00):

Rodziny, które  nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie. Prosimy o zgłoszenie

29  stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Pocztowa 18a,20, Konikowo 

*Pocztowa14,16,16a,18 (od 16.00)

*Pocztowa 8-10;11-13  (od 16.30)

30  stycznia , wtorek (od godz. 15.00):

*Św. Wawrzyńca 5-39

*Farna 1 i 2, 8-9

*Słomianka 1-5, 10, 10b  (od 16.30)

31  stycznia , środa (od godz. 15.00):

*Kaszarska 1-5

*Słomianka 7,10a, 11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *