Intencje 1-8.11.2020

Intencje 1-8.11.2020

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

Wszystkich świętych

1 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Dionizy Łuczak i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisława, Władysław, Kazimiera, Franciszek

Zmarli z rodziny Płaczek, Paulusów i Gabryjelskich

Zmarli parafianie i sympatycy parafii

W intencji Parafian

Poniedziałek

2 listopada

7.00

18.30

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Irena, Teodor Krysztofiak

+ Przemysław Starosta

+ Mieczysława, Kazimierz Małolepszy

Wtorek

3 listopada

7.00

18.30

18.30

+ Dionizy, Anna, Józef, Pelagia, Franciszka, Michał Łuczak

+ Genowefa, Jan Kudela

+ Heidemarie Zamiar

Środa

4 listopada

7.00

18.30

+ Józef (2 r.), Alicja, Zdzisław, Honorata, Wacław Ostojscy

+Klementyna Wanda Lubicka; +Piotr Górczyński; +Dorota Przybylska; +Krystyna Gałęzewska i zmarli z rodziny; +Leonard Zieliński; +Marian Silski; +Henryk Gadziński; +Stanisława Gawlak; +Bogumiła Ruszkiewicz; +Zenon Karpiński; +Tomasz Neumann

Czwartek

5 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze spoczywające na cmentarzach gnieźnieńskich, w Łubowie i Poznaniu

+ Jerzy Łubiński (9 r.), zmarli z rodziny Łubińskich i Maćkowiaków

Za zmarłych członków Żywego Różańca

Piątek

6 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Janka Mikołajczak

+ Zygmunt Borkowicz

Sobota

7 listopada

7.00

18.30

18.30

18.30

Za dusze spoczywające w podziemiach katedry

+ Władysław, Rozalia Warchał

+ Teresa, Stanislaw Kaszyńscy i zmarli z rodziny Kaszyńskich i Koteckich

+ Urszula Różycka 2 rocz. śm,

32 niedziela zwykła

8 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

12.30

18.30

+ Jan Wierciński 27 rocz. śm i zmarli z rodziny Wiercińskich

W intencji Ojczyzny i poległych spoczywających w bezimiennych grobach

+ Elżbieta Pietrzniak, Lucyna Kasprzak, Henryk Ruszczyński, Kazimiera Liberkowska

+ Michalina Kamieniecka

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Dariusza z okazji 50 urodzin

+ Maria, Marian Knasiak

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godzina

Intencje

Wszystkich świętych

1 listopada

  9.00

10.15

11.30

+ Irena Seidel

+ Bogdan Górny

+ Helena Woźniak

Poniedziałek

2 listopada

17.00 + Marianna, Wojciech Woźniccy, Maria, Wiktor Zielińscy

Wtorek

3 listopada

17.00 + Maria Kępka

Środa

4 listopada

17.00

17.00

+ Jerzy Galas

+ Helena, Antoni, Franciszka, Szczepan Kulawiak

Czwartek

5 listopada

17.00 + Danuta Izydorek 8 rocz. śm.

Piątek

6 listopada

17.00 + Elżbieta Chmielecka (14 r.) i zmarli z rodziny Grzymskich

Sobota

7 listopada

17.00 + Edmund Wętkowski

32 niedziela zwykła

8 listopada

9.00

10.15

11.30

+ Dariusz Fabrycki

+ Helena Woźniak

+ Jerzy Gruszczyński i zmarli z rodziny Gruszczyńskich i Joniaków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *