Intencje 1-9.12.2019

Intencje 1-9.12.2019

intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
I niedziela adwentu

1 grudnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Jadwiga Kijewska

+ Zdzisław Gąsiorowski

+ Stefan Pawlak

+ Roman Frankowski

+ Dawid Adamski

Poniedziałek

2 grudnia

6.15

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Marian Kowalski

+ Leokadia Benke

Wtorek

3 grudnia

6.15

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Anna Rzyska 10 rocz. śm.

+ Zofia Musiał

Środa

4 grudnia

6.15

 

18.00

 

 

 

+ Barbara, Roman Lekki

 

+ Mariusz Mielcuszny, +Marianna, Marian Miedzińscy, +Piotr Dera, +Izydor Szymczak, +Łukasz Miedziński, +Roman Nowak (2 r.), Alojzy Słupianek i zmarli dyrygenci i śpiewacy Chóru Dzwon, +Bogdan Tutka, +Anna Rozpłoch, +Edmund (2 r.), Franciszka, Walenty Andrys, +Łucja (3 r.), Marian (14 r.) Bigosińscy, +Kazimierz Spych, +Marianna Łażewska, +Felicja Frąckowiak, +Marian Lemiesz, +Wanda Waniorek, w intencji syna, o pomoc, zdrowie, pomyślność, opiekę i wstawiennictwo NMP Nieustającej Pomocy

Czwartek

5 grudnia

6.15

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Teresa Karlik

+ Bolesława Karpińska

Piątek

6 grudnia

6.15

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Maria Lewandowska 1 rocz. śm.

+ Kazimierz Spych

Sobota

7 grudnia

7.00

18.30

18.30

+ Dionizy Łuczak i zmarli z rodziny

+ Tadeusz Kurczewski

+ Romuald Łebedyński 1 rocz. śm.

II niedziela adwentu

Niepokalane Poczęcie NMP

8 grudnia

7.30

9.30

11.00

11.00

12.30

18.30

+ Anna Gaweł

+ Cezary, Włodzimierz Bielarzewscy

+ Jan, Franciszek, Jan Przybylscy

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Kingi Sikorskiej w 1 rocznicę urodzin

+ Wanda (4 r.), Czesław (2 r.) Kowalscy, Zofia, Franciszek Pepłowscy

+ Dawid Adamski

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień Godzina Intencje
I Niedziela

adwentu

1 grudnia

11.30

17.00

+ Wiktoria, Brunon, Barbara, Franciszek, Helena, Mieczysław Patrzek

+ Władysława Piechnik

Poniedziałek

2 grudnia

17.00 + Zdzisława Springer
Wtorek

3 grudnia

17.00 + Janina Maćkowiak
Środa

4 grudnia

17.00

17.00

+ Marta, Sylwester, Zbigniew Dzikowie i zmarli z rodziny Osińskich i Kudelów

+ Anastazja Leśniewska

Czwartek

5 grudnia

17.00 + Dorota Ćwirko-Godycka
Piątek

6 grudnia

17.00 + Bogumił Gierlotka
Sobota

7 grudnia

II niedziela

adwentu

Niepokalane Poczęcie NMP

8 grudnia

11.30

17.00

+ Edmund Kurek (5 r.) i zmarli z rodziny

+ Alina Rzepka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *