intencje parafialne w kościele Farnym
Dzień | Godz. | Intencje |
28 niedziela zwykła
15 października |
7.00
8.30 10.00 11.15 12.30 18.30 |
O zdrowie dla Ireny Wiercińskiej
+ Edward Szociński + O. Damian Sikorski 15 rocz. śm. + Zofia Młodzikowska + Leszek Gadziński + Jadwiga Szablewska |
Poniedziałek
16 października |
7.00
18.30 18.30 |
+ Arkadiusz Ariel Kaczyński
+ Maksymilian Bukowski + Jadwiga Szablewska |
Wtorek
17 października |
7.00
18.30 18.30 |
+ Bogumiła Uszko
+ Katarzyna Niewiadomska + Janina Piotrowska |
Środa
18 października |
7.00
18.30 18.30 |
+ Piotr Malinger
+ Józef Tomaszewski 40 rocz. śm. i zmarli z rodziny + Janina Piotrowska |
Czwartek
19 października |
7.00
18.30 18.30 18.30 |
+ Wiesław Maciejewski
+ Maksymilian Bukowski + Janina Piotrowska Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Kornelii w 1 rocznicę urodzin |
Piątek
20 października |
7.00
18.30 18.30 |
+ Irena Zamiar
+ Irena Gadzińska |
Sobota
21 października |
7.00
16.00 17.00 18.30 18.30 |
+ Henryka Kamińska
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Izabeli i Cezarego Fryców w 25 rocz. ślubu i 50 rocz. urodzin Ślub: Agnieszka i Marcin + Urszula Górna, Irena Sołtysiak + Stefan Kałamaja |
29 niedziela zwykła
22 października |
7.00
8.30 10.00 11.15 12.30 18.30 |
+ Mariusz Staniszewski
+ Katarzyna Niewiadomska Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Zdzisławy i Mariana w 53 rocz. ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny + Jan Tomczak 2 rocz. śm + Krystyna, Andrzej Krawczyńscy + Jadwiga Szablewska |
intencje parafialne w kościele Garnizonowym
Dzień |
Godz. |
Intencje |
Niedziela 15 października 28 Niedziela Zwykła |
11.15
12.15 18.00 |
+ za śp. rodziców Teresę i Szczepana, brata Andrzeja Maćkowiak oraz zm. z rodz. Maćkowiak i Tomczak + Jadwiga, Antonina, Jan Nowak, Żaklina Skorupski + Mikołaj Milczewski 2 rocz. śm. |
Poniedziałek 16 października |
17.00 | + Stefan Brzóstowicz |
Wtorek 17 października |
17.00 | + Teresa Kucharska |
Środa 18 października |
17.00 | + Katarzyna Niewiadomska |
Czwartek 19 października |
17.00 | + Stefan Brzóstowicz |
Piątek 20 października |
17.00 | + Wojciech Słomian 11 r. śm i zm. z zordziny |
Sobota 21 października |
18.00 | + ks. Arkadiusz Boryczka, Maria, Teodor Boryczka |
Niedziela 22 października 29 Niedziela Zwykła |
11.15
12.15 18.00 |
+ Genowefa, Józef Szmergalscy + Teresa, Czesława, Jan Płuciennik i zm. z rodz. Plucienników i Baczyńskich + Kunegunda Wawrzyniak |