Intencje 15-22.11.2020

Intencje 15-22.11.2020

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

33 niedziela zwykła

15 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Edward Szociński 24 rocz. śm.

+ Stefan Andrzejewski

+ Janina Matuszak

O zdrowie dla p. Andrzeja

+ Wojciech Cichy

Poniedziałek

16 listopada

7.00

18.30

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Wiesław Tomczak

+ Maria Kempka

+ Zofia (1 r.) i Wiesław Sobczak

Wtorek

17 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Bogdan Borucki 1 rocz. śm.

+ Zefiryna Sitarz

Środa

18 listopada

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Za zmarłych władców Polski

+ Ewa Ciążyńska

+ Marek Janiak 1 rocz. śm.

+ Aleksandra, Jerzy Szubert i zmarli z rodziny Szubert, +Jan, Maria Mikołajczak

Czwartek

19 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Wiesław Tomczak

+ Przemysław Starosta

Piątek

20 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Wiesław Tomczak

+ Leonarda Kędzierska

Sobota

21 listopada

7.00

13.00

18.30

18.30

+ Dionizy Łuczak i za dusze w czyśćcu cierpiące

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Barbary Helwing z okazji 80 urodzin

+ Cecylia, Franciszek Milczewscy i zmarli z rodziny

+ Zdzisław Furmaniak

Uroczystość jezusa chrystusa, króla wszechświata

22 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Barbara, Roman Lekki

+ Tadeusz (9 r.) i zmarli z rodziny Boruckich i Ogórkiewiczów

rez.

+ Genowefa, Jan, Wanda Tomczak

+ Bernard Pluciński

 

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

33 niedziela zwykła

15 listopada

  9.00

10.15

11.30

+ Katarzyna Kobeszko

+ Edmund Wętkowski

+ Mieczysława, Edmund Bruch, Helena, Stefan Tylkowscy

Poniedziałek

16 listopada

17.00 + Mieczysław Malicki

Wtorek

17 listopada

17.00

17.00

+ Aneta Nowacka

+ Piotr Mróz 15 rocz. śm. I zmarli z rodziny

Środa

18 listopada

17.00 + Maria Maternowska

Czwartek

19 listopada

17.00 + Stefania Brauze

Piątek

20 listopada

17.00 + Roman, Klara, Aleksander Krzyżaniak i zmarli z rodziny Krzyżaniaków

Sobota

21 listopada

17.00 + Bożena Skorlińska

Uroczystość jezusa króla wszechświata

22 listopada

9.00

10.15

11.30

+ Piotr Górczyński

+ Katarzyna Kobeszko

+ Janusz Spachacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *