intencje w kościele Farnym
Dzień | Godz. | Intencje |
33 niedziela zwykła
17 listopada |
7.30
9.30 11.00 12.30 18.30 |
+ Jerzy, Aleksandra Szubert, Jan, Maria Mikołajczak
+ Edward Szociński + Przemysław Olszewski 4 rocz. śm. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Marii i Andrzeja w 35 rocznicę ślubu + Cecylia Kaczmarek |
Poniedziałek
18 listopada |
7.00
18.30 18.30 |
+ Leszek Piskorski
+ Grażyna Szymankiewicz + Donata Nowaczyk 21 rocz. śm. |
Wtorek
19 listopada |
7.00
18.30 18.30 |
+ Andrzej Ostrowicki
+ Paweł Szalaty + Dawid Adamski |
Środa
20 listopada |
7.00
18.30 18.30 |
+ Zofia Kończal
+ Andrzej Paluszczak + Marianna Kolska |
Czwartek
21 listopada |
7.00
18.30 18.30 |
+ Felicja Frąckowiak
+ Ewa Nowicka + Alicja Sikorska |
Piątek
22 listopada |
7.00
18.30 18.30 |
+ Kazimierz Spych
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Marii z okazji 70 urodzin i dary Ducha Świętego dla Joanny z okazji 30 urodzin Z prośbą o pomoc NMP Nieustającej dla rodziny i firmy |
Sobota
23 listopada |
7.00
18.30 18.30 |
+ Alfred Konarski
+ Antonina Owczarzak 21 rocz. śm. + Tadeusz Szewczak |
Uroczystość chrystusa króla
24 listopada |
7.30
9.30 11.00 12.30 18.30 |
+ Piotr Mróz (14 r.) i zmarli z rodziny
+ S. Zdzisława Rosa, Konstancja Zych + Tadeusz Borucki (8 r.) i zmarli z rodziny Ogórkiewiczów i Boruckich + Zbigniew Peterman + Urszula Grajek |
intencje w kościele Garnizonowym
Dzień | Godzina | Intencje |
33 niedziela zwykła
17 listopada |
11.30
17.00 |
+ Aleksandra, Bolesław Dziel
+ Alicja Kuszpit |
Poniedziałek
18 listopada |
17.00 | + Ireneusz Jakubowski |
Wtorek
19 listopada |
17.00 | + Janina Maćkowiak |
Środa
20 listopada |
17.00 | + Leszek Longowski |
Czwartek
21 listopada |
17.00
17.00 |
+ Marian Kowalski
+ Wincenty Kożuch |
Piątek
22 listopada |
17.00 | + Cecylia, Stanisław Gadzińscy i zmarli z rodziny Majchrzaków |
Sobota
23 listopada |
||
Uroczystość chrystusa króla
24 listopada |
11.30
17.00 |
+ Jadwiga, Regina, Marian, Leszek Pleszewscy
+ Anna Orcholska |