Intencje 27.12.20.-3.01.2021

Intencje 27.12.20.-3.01.2021

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

Święto Świętej Rodziny

27 grudnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Eugenia, Jan, Janusz, Kortyka

+ Izydor Hoffman, Irena Wiśniewska 10 rocz. śm.

+ Teodozja, Wincenty Cichowicz, Józef, Andrzej Piaseccy

+ Zbigniew Górczyński

W intencji Parafian

Poniedziałek

28 grudnia

7.00

18.30

18.30

+ Hanna Czerniejewska

+ Piotr Górczyński

+ Artur Góralczyk

Wtorek

29 grudnia

7.00

18.30

18.30

+ Maria Kania

+ Piotr Górczyński

+ Ryszard Pleszewski

Środa

30 grudnia

7.00

18.30

18.30

+ Stanisław Byczkowski

+ Piotr Górczyński

+ Ryszard Pleszewski

Czwartek

31 grudnia

7.00

17.30

17.30

17.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Haliny i Rajmunda w 39 rocznicę ślubu

+ Barbara Kędzierska

+ Krzysztof Rzyski

+ Ryszard Pleszewski

Piątek

1 stycznia

Nowy Rok

9.30

9.30

11.00

12.30

18.30

O Boże błogosławieństwo i zdrowie w nadchodzącym roku dla rodziny i bliskich Katarzyny i Grzegorza

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo, uwolnienie z alkoholizmu, wiarę, dobrą spowiedź dla Mariana z okazji 72 rocznicy urodzin

+ Edmund Zakrzewicz 10 rocz. śm.

+ Barbara Wietrzykowska 1 rocz. śm.

+ Alojzy Guściora

Sobota

2 stycznia

7.00

7.00

18.30

+ Anna Kędzierska (greg)

W intencji dzieci poczętych i zagrożonych aborcją o dar narodzin, zdrowie i miłość

+ Helena Mielcuszna

II niedziela po Narodzeniu Pańskim

3 stycznia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Do NMP Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski dla rodziny i firmy

+ Irena Szocińska

+ Anna Kędzierska (greg)

+ Zbigniew Dembowski

+ Maria (30 r.), Marcin (35 r.) Walenciak

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

Święto Świętej Rodziny

27 grudnia

  9.00

10.15

11.30

+ Katarzyna Majchrzycka

+ Halina, Jan Kubscy

+ Helena, Franciszek Klawiter, Łucja, Stefan Zasada

Poniedziałek

28 grudnia

17.00 + Helena, Józef Bednarscy

Wtorek

29 grudnia

17.00 + Irena Różańska 1 rocz. śm.

Środa

30 grudnia

17.00 + Zenon Gąsiorek

Czwartek

31 grudnia

17.00 + Dionizy Łuczak i dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek

1 stycznia

9.00

10.15

11.30

+ Krystyna Maciejewska

+ Zofia, Józef Wenerscy i zmarli babcie i dziadkowie

+ Łucja Kmiecikowska

Sobota

2 stycznia

17.00 + Henryka Kleinke

II niedziela po narodzeniu pańskim

3 stycznia

9.00

10.15

11.30

W intencji Ojczyzny i poległych spoczywających w bezimiennych grobach

+ Stanisław Wiliński

+ Marian Stajkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *