Intencje 28.06-5.07.2020

Intencje 28.06-5.07.2020

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

13 niedziela zwykła

28 czerwca

7.30

9.30

11.00

12.30

 

18.30

+ Irena Różańska

+ Piotr Górczyński

+ Ludwika, Stanisław Wietrzyńscy

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Petroneli i Franciszka Paulusów z okazji 64 rocznicy ślubu

+ Zbigniew Kronkowski

Poniedziałek

29 czerwca

Św. Piotra i Pawła

7.00

10.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Maria Maków

O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Piotra Lewandowskiego w dniu imienin

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji rocznicy ślubu

Wtorek

30 czerwca

7.00

18.30

18.30

+ Halina Feliczak

+ Marek Janiak

+ Zofia Nowicka 20 rocz. śm.

Środa

1 lipca

7.00

18.30

+ Wiesław Nicefor

+ Stanisław Kowalewski, +Irena Seidel, +Stanisław Rynowiecki, +Jerzy Janczak, +Rafał Cichy, +Piotr Górczyński, +Katarzyna Kobeszko, +Henryka Walińska, +Felicja Dymińska, + Wanda Waniorek, o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP Nieustającej Pomocy dla Romana Szczepaniaka z okazji 80 urodzin

Czwartek

2 lipca

7.00

18.30

+ Rafał Cichy

+ Marek Staniszewski

Piątek

3 lipca

7.00

18.30

+ Ryszard Frąckowiak

+ Franciszek Sobański 43 rocz. śm. i zmarli z rodziny

Sobota

4 lipca

7.00

12.00

14.00

18.30

+ Stefania, Stanisław, Kazimierz, Aleksandra Bajerowscy

I Komunia Św. – Aleksandra, Maciej

I Komunia Św. – Marika, Patrycja, Jakub, Oliwier

+ Andrzej Ostrowicki

14 niedziela zwykła

5 lipca

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisława, Władysław Winiarscy, + Maria Maków

+ Jerzy Gruszczyński 27 rocz. śm.

Z podziękowaniem Opatrzności Bożej za opiekę nad światem i z prośbą o ustanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie oraz o potrzebne łaski dla wszystkich ludzi

+ Jadwiga Chmielewska

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

13 niedziela zwykła

28 czerwca

9.00

10.00

11.30

17.00

+ Aleksander Bielecki

+ Barbara Walkowska

+ Ryszard, Jadwiga, Alfons Bruchowie

+ Marian Zachmyc

Poniedziałek

29 czerwca

17.00 + Irena Chłopicka

Wtorek

30 czerwca

17.00 + Daniel Koralewski

Środa

1 lipca

17.00 + Irena Różańska

Czwartek

2 lipca

17.00 + Barbara Jagodzińska i zmarli z rodziny Jagodzińskich

Piątek

3 lipca

17.00 + Bożena, Edmund, Marian Pannert

Sobota

4 lipca

17.00 + Zdzisława, Wojciech Piaseccy

14 niedziela zwykła

5 lipca

9.00

10.15

11.30

+ Maria, Wojciech, Henryk, Zygmunt (8 r.) Sosnówka

+ Marian Zachmyc

+ Aleksander Peliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *