Intencje 29.11-6.12.2020

Intencje 29.11-6.12.2020

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

I niedziela adwentu

29 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ S. Zdzisława Rosa, Konstancja Zych

+ Genowefa, Jan, Wanda Tomczak

+ Irena Różańska

+ Teresa Duszyńska

Poniedziałek

30 listopada

6.30

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Pelagia Kapczyńska (40 r.) i zmarli z rodziny Kapczyńskich i Chojnackich

+ Zofia Gołota 2 rocz. śm.

Wtorek

1 grudnia

6.30

18.00

18.00

+ Eugeniusz Rabiega

+ Maria Kępka

+ Kazimierz Wesołowski

Środa

2 grudnia

6.30

18.00

+ Dorota Przybylska

+ Jan Łopatka; +Klementyna Wanda Lubicka; +Alojzy Słupianek (1 r.); +Roman Nowak (3 r.) i zmarli śpiewacy i dyrygenci Chóru Dzwon; Izydor Szymczak (1 r.); +Maria Szajda (20 r.); +Piotr Górczyński; +Eugeniusz Rabiega; +Marek Dutkiewicz; +Zofia Rogacz; +Wiesław Nowacki; +Łucja Bigosińska (4 r.); +Marian Bigosiński (15 r.); +Stanisława Gawlak; +Bogumiła Ruszkiewicz; +Tomasz Neumann, +Zbigniew Nowak; +Krystyna Stoińska; +Wanda Waniorek; +Maria Orłowska

Czwartek

3 grudnia

6.30

18.00

18.00

W intencji Parafian

+ Barbara Walkowska

+ Artur Góralczyk

Piątek

4 grudnia

6.30

18.00

18.00

+ Ryszard Pleszewski

+ Marta, Sylwester, Zbigniew Dzik

+ Eugenia Ziemska

Sobota

5 grudnia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Wanda, Zygmunt Stolarek i zmarli z rodziny

+ Jerzy Przybylski

+ Danuta Komocka

Zmarli z rodziny Skupieniów, Stanisław, Aniela, Władysław, Irena, Marek

II niedziela adwentu

6 grudnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Henryk Świercz

+ Jan, Franciszka, Jan Przybylscy

+ Cezary, Włodzimierz Bilarzewscy

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Marii z okazji imienin

+ Jerzy Galas

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

I niedziela adwentu

29 listopada

  9.00

10.15

11.30

+ Rafał Cichy

+ Katarzyna Kobeszko

+ Jadwiga, Marian, Leszek, Ryszard, Regina Pleszewscy

Poniedziałek

30 listopada

17.00 + Piotr Górczyński

Wtorek

1 grudnia

17.00 + Mieczysław Malicki

Środa

2 grudnia

17.00 + Jerzy Galas

Czwartek

3 grudnia

17.00 + Piotr Górczyński

Piątek

4 grudnia

17.00 + Maria Gabryel (12 r.), Janina, Jan Najbor, Regina, Fred Grajner

Sobota

5 grudnia

17.00 + Katarzyna Kobeszko

II niedziela adwentu

6 grudnia

9.00

10.15

11.30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty Krzyżaniak, dla dzieci, wnuków i prawnuków

+ Katarzyna Kobeszko

+ Edmund Kurek (6 r.) i zmarli z naszych rodzin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *