Intencje 3-10.11.2019

Intencje 3-10.11.2019

intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
31 niedziela zwykła

3 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Edward Wankowski

+ Zofia Gawinowska

+ Genowefa, Jan Kudela

+ Janusz Przybylski

+ Paweł Galant i zmarli z rodziny

Poniedziałek

4 listopada

7.00

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Iwona Olejnik

Wtorek

5 listopada

7.00

18.30

18.30

+ Dionizy Łuczak i zmarli z rodziny

+ Jerzy Łubiński (8 r.) i zmarli z rodziny Łubińskich i Maćkowaików

+ Bolesława, Antoni, Janusz Karpińscy

Środa

6 listopada

7.00

18.30

+ Józef Ostojski (1 r.) i zmarli z rodziny

+ Władysław Winiarski, +Urszula Gruszczyńska, +Marianna, Czesław Grupińscy, Halina Czyż, Anna Weinert, +Paweł Trzosek, +Marcin Śmierciak, +Kazimiera Sieradzka, +Wincenty Kożuch, +Bolesława Karpińska, +Kazimierz Spych, +Stanisław Warchał, +Krystian Kawa, +Elza Trzmielewska, +Anastazja Leśniewska, +Kazimierz Kryszak, +Aniela, Stanisław Skupień; z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Wandy Barczuk z okazji 70 rocznicy urodzin

Czwartek

7 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Urszula Różycka

+ Tadeusz Szewczak

Piątek

8 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze które doznają najboleśniejszego czyśćca

+ Krzysztof Darski

+ Helena, Tomasz, Stanisław, Zuzanna Michałowscy, Genowefa, Kazimierz Otulakowscy

Sobota

9 listopada

7.00

18.30

18.30

+ Maria Kryszak

+ Jan Wierciński 26 rocz. śm.

+ Edmund Wesołowski

32 niedziela zwykła

10 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Władysław, Rozalia Warchał

+ Teresa, Stanisław Kaszyńscy, Jadwiga Leśna

+ Jan Chełmikowski

+ Elżbieta Przybylska

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień Godzina Intencje
31 niedziela zwykła

3 listopada

11.30

17.00

+ Mieczysława, Edmund Bruch, Helena, Stefan Tylkowscy

+ Michał Zawacki

Poniedziałek

4 listopada

17.00 + Elżbieta (13 r.), Henryk  Chmieleckich i zmarli z rodziny Grzymskich
Wtorek

5 listopada

17.00 + Danuta Izydorek 7 rocz. śm.
Środa

6 listopada

17.00 + Sylwester Stręk
Czwartek

7 listopada

17.00 + Elżbieta Jankowska
Piątek

8 listopada

17.00 + Jerzy Kędzierski
Sobota

9 listopada

32 niedziela zwykła

10 listopada

11.30

17.00

Rez.

+ Stanisław Łukaszewski ( 5 r.) i zmarli rodzice Łukaszewscy i Pełczyńscy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *