Intencje 30.08-6.09.2020

Intencje 30.08-6.09.2020

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

22 Niedziela zwykła

30 sierpnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Elza, Konstanty Trzmielewscy

+ Marian (11 r.), Eryka Zys

+ Łucja, Leszek Kędzierscy

+ Kazimiera, Antoni Ziółkowscy

+ Jadwiga Bobkiewicz

Poniedziałek

31 sierpnia

7.00

18.30

18.30

+ Bożena Plewa

+ Tadeusz Orłowicz

W intencji Parafian

Wtorek

1 września

7.00

18.30

18.30

+ Stanisław Byczkowski

+ Bernard Pluciński

+ Bronisław, Anna Kucharscy

Środa

2 września

7.00

18.30

+ Sylwester Ostrowski

+ Maciej Kocięba, + Bernard Starczewski, + Ryszard Pleszewski, +Bernard Smolarek, +Stanisław Rynowiecki, +Piotr Górczynski, +Felicja Dymińska, +Jan Sakowski, +Jadwiga, Szczepan Olekszak, +Franciszka, Stefan Koronka, +Zbigniew Dembowski, +Wanda Waniorek

Czwartek

3 września

7.00

18.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Mirelli i Grzegorza Woźniaków w 9 rocznicę ślubu

+ Dorota Radel-Kopczyk

+ Wiktoria, Antoni Adamscy, Stanisława Perczyńska

Piątek

4 września

7.00

18.30

18.30

+ Stanisław Byczkowski

+ Grażyna Dratwiak

+ Maria Kierejewska

Sobota

5 września

7.00

16.00

17.15

18.30

18.30

18.30

+ Bronisław 10 r. śm, Irena (matka), Helena, Leokadia (siostry)

Ślub: Zuzanna i Dawid

Ślub: Agnieszka i Tomasz

+ Ryszard Budzyński 29 r. śm.

+ Eugenia, Edmund Stoińscy

+ Piotr Górczyński

23 Niedziela zwykła

6 września

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Ireny z okazji 80 urodzin

+ Władysław, Rozalia Warchał

+ Ewelina, Eugeniusz Frąckowiak

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Zofii Gąsiorowskiej z okazji 80 rocznicy urodzin i dla całej rodziny

O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę NMP i św. Michała Archanioła dla Michała Pogodzińskiego z okazji 50 urodzin

 

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godzina

Intencje

22 Niedziela
zwykła

30 sierpnia

9.00

10.15

11.30

+ Bronisław, Stefania, Marcin Stachowiak

+ Józef Owczarzak

+ Marian Zachmyc

Poniedziałek

31 sierpnia

17.00 + Wojciech Kilkowski

Wtorek

1 września

17.00 + Helena Woźniak

Środa

2 września

17.00 Zmarli z rodziny Bigosińskich

Czwartek

3 września

17.00 + Jadwiga Bobkiewicz

Piątek

4 września

17.00 + Irena Błaszak

Sobota

5 września

17.00 + Stanisława, Roman Pawłowscy I zmarli z rodziny Kaczmarek

23 Niedziela
zwykła

6 września

9.00

10.15

11.30

+ Anna Tomczak

+ Stanisława Smyk

+ Zenon Kosicki, zmarli rodzice i teściowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *