Intencje 4-11.10.2020

Intencje 4-11.10.2020

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

27 niedziela zwykła

4 października

7.30

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

W intencji Parafian

+ Janina Matuszak

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze z okazji 25 rocznicy ślubu i o zdrowie dla synów

+ Zofia, Władysław Górczyńscy

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Arlety i Adama w 8 rocznicę ślubu

Poniedziałek

5 października

7.00

18.30

18.30

+ Genowefa 9 rocz. śm

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Marcin Bukowiecki

Wtorek

6 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla ks. Szymona Gołoty w dniu urodzin

+ Wacław Makowski

Środa

7 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

O Boże błogosławieństwo dla członków Żywego Różańca

+ Henryk Grzywacz; +Jacek Lemiesz; +Jacek Skotarczak; +Andrzej Kacza; +Piotr Górczyński; +Felicja Dymińska; + Ryszard Pleszewski; +Helena Urban; +Marek Dutkiewicz; +Czesław Ostrowski 10 rocz. śm.

Czwartek

8 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Aldona Rezler

+ Maria Kempka

Piątek

9 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Franciszka Grycz (26 r.) i zmarli z rodziny

+ Maria Kempka

Sobota

10 października

7.00

18.30

18.30

18.30

O Boże błogosławieństwo dla Anny w dniu urodzin

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Franciszek, Halina Miklaszewscy

+ Adriana Furno-Rosińska

28 niedziela zwykła

11 października

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Edward Szociński

W intencji Ojczyzny i poległych spoczywających w bezimiennych grobach

+ Bronisława Biniek

+ Leszek Gadziński 19 rocz. śm.

+ Henryk Zelig (greg.)

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godzina

Intencje

27 niedziela zwykła

4 października

9.00

10.15

11.30

+ Bogdan Górny, Danuta Sołtysiak

+ Irena, Władysław Lewandowscy, Władysław Walewski

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Jolanty i Krzysztofa Bulińskich w 35 rocznicę ślubu

Poniedziałek

5 października

17.00 + Danuta Pawłowska

Wtorek

6 października

17.00 + Danuta Pawłowska

Środa

7 października

17.00 + Emil Bergmann 2 rocz. śm.

Czwartek

8 października

17.00 + Czesław Ruciński

Piątek

9 października

17.00 + Barbara Gołota 21 rocz. śm.

Sobota

10 października

17.00 + Krystyna Dziel

28 niedziela zwykła

11 października

9.00

10.15

11.30

+ Irena Seidel

+ Henryk Graczyk

+ Irena, Józef Sołtysiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *