Intencje 7-14.02.2021

Intencje 7-14.02.2021

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

V Niedziela zwykła

7 lutego

7.30

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

W intencji Parafian

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Maria Karczewska 5 rocz. śm. I zmarli z rodziny Jerzewskich

+ Jacek Roszak

+ Alojzy Guściora

+ Roman Pokorny

Poniedziałek

8 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Zbigniew Różanski

+ Włodzimierz Gronowski (1 r.), Wanda Gryszko

Wtorek

9 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Roman Kawalerski

+ Katarzyna Nowicka

Środa

10 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Przemysław Roguszka

+ Kazimierz Fudziński 10 rocz. śm.

Czwartek

11 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Robert Morawiec 20 rocz. śm.

+ Wanda Kaleta

Piątek

12 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Przemysław Roguszka

+ Jan Kapczyński (48 r.) i zmarli z rodziny Kapczyńskich i Chojnackich

Sobota

13 lutego

7.00

7.00


18.30

18.30

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg)

O błogosławieństwo Boże dla Olgi i Cypriana w 11 rocznicę ślubu i opiekę Pana i zdrowie dla ich córek Anny, Faustyny i Albiny

W intencji Ojczyzny i Radia Maryja, + Stefania Jankowska

+ Janina (5 r.), Leszek Friska

+ Janusz Spachacz ( 1 r.) i zmarli z rodziny

+ Marek Guzowski

VI Niedziela zwykła

14 lutego

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg)

+ Walenty Szociński

+ Walentyna, Edmund, Andrzej Macioszek

+ Jadwiga Krawczyk

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Małgorzaty i Stanisława z okazji 38 rocznicy ślubu

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

V Niedziela zwykła

7 lutego

  9.00

 

10.15

11.30

W intencji Powstańców Wielkopolskich, Konfederatów Barskich, żołnierzy walczących o Wał Pomorski, szczególnie za jeńców bestialsko pomordowanych w Podgajach 2 lutego 1945 r.

+ Edmund Wolek

+ Zbigniew Olszanowski i zmarli rodzice

Poniedziałek

8 lutego

17.00 + Dorota Przybylska

Wtorek

9 lutego

17.00 + Roman Kawka

Środa

10 lutego

17.00 + Jurek Zyguła

Czwartek

11 lutego

17.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek

12 lutego

17.00 + Elżbieta Przybylska 2 rocz. śm.

Sobota

13 lutego

17.00 + Roman Kawalerski

VI Niedziela zwykła

14 lutego

9.00

10.15

11.30

+ Marianna Kanik 22 rocz. śm.

+ Adam Grześkowiak

+ Roman Kawka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *