Intencje 7-14.03.2021

Intencje 7-14.03.2021

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

III Niedziela wielkiego postu

7 marca

7.30


7.30

9.30

11.00


12.30

18.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Gertrudy i Błażeja w 26 rocznicę ślubu i dla ich dzieci

W intencji Parafian

+ Aleksander Konieczny 8 rocz. śm.

Z podziękowaniem za otrzymane laski i z prośbą o dalszą opiekę NMP dla Pauliny Dominiczak z okazji 95 urodzin

+ Franciszek Paulus

+ Teresa Nowak

Poniedziałek

8 marca

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Roman Kawalerski

+ Jarosław Walerczak

Wtorek

9 marca

7.00

18.30

18.30

za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Krystyna Dziel 1 rocz. śm.

+ Jan Wachowski

Środa

10 marca

7.00

18.30

18.30

za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Hanna Czerniejewska

+ Jadwiga Marciniak

Czwartek

11 marca

7.00

18.30

18.30

za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Łukasz Berlin

+ Barbara Kędzierska

Piątek

12 marca

7.00

18.30

18.30

za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Krystyna Gałęzewska 3 rocz. śm.

+ Stefania Marciniak

Sobota

13 marca

7.00

18.30

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

W intencji Ojczyzny, Radia Maryja; +Zofia Kołaczkowska

O świętość kapłanów

+ Przemysław Starosta

IV niedziela wielkiego postu

14 marca

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisława Winiarska 1 rocz. śm.

+ Halina Sosna

+ Zbigniew Górczyński

+ Grzegorz Wojtczak

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

III niedziela wielkiego postu

7 marca

  9.00


10.15

11.30

17.00

W intencji Powstańców Kościuszkowskich, walczących w Kołobrzegu, żołnierzy niezłomnych, poległych, spoczywających w bezimiennych mogiłach

+ Józef Białczyk

+ Iwona Ciesielska

+ Grażyna Stachowiak

Poniedziałek

8 marca

17.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze oraz łaskę zdrowia dla Andrzeja

Wtorek

9 marca

17.00 + Józef, Barbara Kociszewscy i zmarli z rodziny

Środa

10 marca

17.00 + Danuta Pasternicka

Czwartek

11 marca

17.00 + Mirosława Gruberska

Piątek

12 marca

17.00 + Stefania, Czesław Konarczak, Stefan, Adriana Rosińscy i zmarli z rodziny Konarczaków

Sobota

13 marca

17.00 + Kazimierz Malach

IV niedziela wielkiego postu

14 marca

9.00

10.15

11.30

17.00

+ Anna Cholewczyńska

+ Joanna, Franciszek Nowaczyk, Jerzy Konieczny 9 rocz. śm.

+ Jadwiga, Regina, Marian, Leszek, Ryszard Pleszewscy

+ Piotr Karczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *