Intencje 8-15.11.2020

Intencje 8-15.11.2020

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

32 niedziela zwykła

8 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

12.30

18.30

+ Jan Wierciński 27 rocz. śm i zmarli z rodziny Wiercińskich

W intencji Ojczyzny i poległych spoczywających w bezimiennych grobach

+ Elżbieta Pietrzniak, Lucyna Kasprzak, Henryk Ruszczyński, Kazimiera Liberkowska

+ Michalina Kaminiecka

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Dariusza z okazji 50 urodzin

+ Maria, Marian Knasiak

Poniedziałek

9 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Klemens Borkowski (10 r.) i zmarli z rodziny Pilarowskich i Borkowskich

+ Małgorzata Niesuchorska

Wtorek

10 listopada

7.00

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Roman Kołaczkowski (50 r.)

Środa

11 listopada

7.00

18.30

+ Za zmarłych żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny

+ Bogdan Kluczyński

Czwartek

12 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Wiesław Tomczak

+ Halina Domowicz

Piątek

13 listopada

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Bogdan Łuszczyn, Stanisław Stasiński

W intencji Ojczyzny i Radia Maryja, + Matthias Scheider

+ Ryszard Pleszewski

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Zdzisława Siudzińskiego

Sobota

14 listopada

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisław Hamrol

+ Henryk Gabrych

33 niedziela zwykła

15 listopada

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Edward Szociński 24 rocz. śm.

+ Stefan Andrzejewski

+ Janina Matuszak

+ Wojciech Cichy

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

32 niedziela zwykła

8 listopada

  9.00

10.15

11.30

+ Dariusz Fabrycki

+ Helena Woźniak

+ Jerzy Gruszczyński i zmarli z rodziny Gruszczyńskich i Joniaków

Poniedziałek

9 listopada

17.00 + Waldemar Palicki 10 rocz. śm.

Wtorek

10 listopada

17.00

17.00

+ Maria Kępka

+ Janina Kaczmarek

Środa

11 listopada

17.00

17.00

+ Roman Krysin 21 rocz. śm.

+ Piotr Górczyński

Czwartek

12 listopada

17.00 + Henryk Sroczyński

Piątek

13 listopada

17.00 + Mieczysław Malicki

Sobota

14 listopada

17.00 + Bartosz Kozłowski 1 rocz. śm.

33 niedziela zwykła

15 listopada

9.00

10.15

11.30

+ Katarzyna Kobeszko

+ Edmund Wętkowski

+ Mieczysława, Edmund Bruch, Helena, Stefan Tylkowscy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *