Intencje 13-20.12.2020

Intencje 13-20.12.2020

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

III Niedziela Adwentu

13 grudnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

W intencji Ojczyzny i poległych spoczywających w bezimiennych grobach

+ Zofia, Wacław Gierasińscy

+ Wanda (5 r.), Czesław (26 r.) Kowalscy, +Zofia, Franciszek Pepłowscy

W intencji Ojczyzny i Radia Maryja, +ks. bp Bogdan Wojtuś

Poniedziałek

14 grudnia

6.30

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

+ Katarzyna Kobeszko

+ Dawid Skobejko

Wtorek

15 grudnia

6.30

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

+ Piotr Górczyński

+ Bogdan Kluczyński

Środa

16 grudnia

6.30

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

+ Grażyna Kapczyńska (rocz.) i zmarli z rodziny Kapczyńskich i Chojnackich

+ Aleksandra Gaure

Czwartek

17 grudnia

6.30

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

+ Tadeusz Włodarczak 25 rocz. śm.

+ Ryszard Pleszewski

Piątek

18 grudnia

6.30

18.00

18.00

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

+ Florian Sobański 23 rocz. śm. I zmarli rodzice i rodzeństwo

+ Ryszard Pleszewski

Sobota

19 grudnia

7.00

7.00

18.30

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

+ Walentyna (53 r.), Wincenty, Irena, Franciszka, Genowefa, Jan, Czesław, Stanisław, Mieczysław

+ Zdzisław Furmaniak

+ Maciej Hyżak 22 rocz. śm.

+ Ryszard Pleszewski

IV Niedziela Adwentu

20 grudnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu  cierpiące

O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Szczepana w dniu urodzin

+ Maria Dudela 14 rocz. śm.

+ Rozalia Popek

+ Grzegorz Matysiak

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

III Niedziela Adwentu

13 grudnia

  9.00

10.15

11.30

+ Piotr Górczyński

+ Katarzyna Majchrzycka

+ Halina Wojtczak, Mirona Widłak

Poniedziałek

14 grudnia

17.00 + Edmund (13 r.), Stefan, Krystyna Kubiatowicz i zmarli rodzice

Wtorek

15 grudnia

17.00 + Bronisław Stanisław Byczkowski

Środa

16 grudnia

17.00 + Mieczysław Kaczmarek

Czwartek

17 grudnia

17.00 + Grażyna Nitka

Piątek

18 grudnia

17.00 + Lila Bukalska

Sobota

19 grudnia

17.00 + Janina Kowalczyk

IV Niedziela Adwentu

20 grudnia

9.00

10.15

11.30

+ Bronisław Stanisław Byczkowski

+ Piotr Górczyński

+ Kazimierz Ostach 2 rocz. śm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *