Odwiedziny duszpasterkie 2019/2020

Odwiedziny duszpasterkie 2019/2020

Plan wizyty kolędowej.

 

2 stycznia, czwartek (od godz.15.00):

*Chrobrego 1-7  

*Chrobrego 17,24,27, 27a 

*Chrobrego 8-12 b 

3 stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Chrobrego 18,19

*Chrobrego 33-34

*Chrobrego 14-15, Sienkiewicza 1

4 stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Mieszka I 15-19

*Mieszka I 6-14, 28

*Chrobrego 35-44

7 stycznia , wtorek (od godz. 15.00)

*Mieszka I 16b-16c, 18

*Mieszka I 16-16a, 21-25

*Mieszka I 3-11

8 stycznia , środa (od godz. 15.00)

*Mieszka I 37-43  

*Mieszka I 40-46   

9 stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Mieszka I 54 i 56

*Łubieńskiego 8,13,15,17(od 16.30)

*Mieszka I 48-52

10  stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Łubieńskiego 1,4,6, 7

*Mieszka I 60 i 62  

*Moniuszki

11  stycznia, sobota (od godz. 13.00)

*Mickiewicza 2b, 1-24, 2c

*Mickiewicza 2b, 25-56

*Warszawska 8-12

13 stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Warszawska 2-4

*Warszawska 5-7

*Mickiewicza 6,6a,7,7a,8, 3

14  stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Mieszka I 29-35, 35a

*Mieszka I 30-38

*Mickiewicza 3a,3b,4,4a

15 stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Kopernika parz. 6-20  

*Kopernika niep. oraz 2 i 4 

16  stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Witkowska 7-21

*Klonowa (od 16.30)

*Witkowska 23-39

17  stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Wierzbowa

*Miła, Kawiary

*Witkowska 41-57

18 stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Surowieckiego 10-44p

*Surowieckiego 11a-31a n, 46-56p

*Słoneczna str. parzysta

20 stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Słoneczna str. nieparzysta

*Warszawska 16-21

*Rzeźnicka

21  stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Sienkiewicza 2,6,9,10

*Sienkiewicza 24-28

*Warszawska 13-15

22  stycznia, środa (od godz. 15.00): 

*Sienkiewicza 11, 15/8, 16,17/1, 18  

*Sienkiewicza 19-23 

23 stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Sobieskiego 5-8

*Sobieskiego 2-3, 9/2

*Warszawska 32-40a (od 16.30)

24 stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Sobieskiego 4,14/1,2,3, 14a

*Sobieskiego 11-13a  

*Zielony Rynek 1-7

25 stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Stroma, Zaułek, Św. Wawrzyńca 39a,40,41

*Słomianka 7,10a, 11

*Rynek 2-9

26 stycznia, niedziela (od godz. 14.00):

Rodziny, które  nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie. Prosimy o zgłoszenie

27  stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Lecha 1 i 1a

*Zielony Rynek 8-12

*Lecha 10 i 12

28  stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Dworcowa, Kościuszki 1-10

*Lecha 12a-14

*Kościuszki 11,12 i 13

29  stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Lecha 1b i 2

*Lecha 3-5

*Pocztowa 8-10;11-13 

30  stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Pocztowa 18a,20, Konikowo 

*Św. Wawrzyńca 5-39

*Pocztowa 13, 14,16,16a,18 

31  stycznia , piątek (od godz. 15.00):

*Kaszarska 1-5

*Słomianka 1-6, 10, 10b 

*Farna 1 i 2, 8-9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *