Ogłoszenia 04.07.2021

Ogłoszenia 04.07.2021

14 Niedziela Zwykła

 

1. Witamy w naszej wspólnocie nowego wikariusza ks. Jarosława Wesołowskiego.

2. Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj, po Mszy św. o godz. 9.30 w Farze.

3. Przypominamy, że w naszych kościołach obowiązują limity-75% dostępnych miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

5. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.

6. Jest dostępna księga intencji na 2022 r.

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę Radia Maryja do Częstochowy.

8. Z radością oczekujemy na beatyfikację ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 12 września w Warszawie. Jako archidiecezja gnieźnieńska pragniemy podziękować za dar beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia w sobotę 18 września w Gnieźnie.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.

10. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Tomasza Widerskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *