Ogłoszenia 11.10.2020

Ogłoszenia 11.10.2020

28 Niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.

2. We wtorek, o godz. 18.00, spotkanie Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. będzie procesja fatimska. W tym dniu przypada 25 rocznica poświęcenia figury Matki Bożej Fatimskiej.

3. W środę będzie spotkanie z rozpoczynającymi przygotowanie do bierzmowania (ósme klasy) i ich rodzicami. Początek o godz. 18.30 w kościele.

4. W sobotę, o godz. 17.00, we Farze, odbędzie się koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II Tryptyk Rzymski. Wystąpią: Aleksandra Krasowska-mirimba, Marcin Drewek-recytacja i Chór o. Pio.

5. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci w poniedziałek, o godz. 17.15.

6. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.

7. Punkt charytatywny będzie czynny w czwartki od 10.30 do 11.30.

8. Przypominamy, że uczestniczący w liturgii, nadal zobowiązani są do noszenia maseczki wewnątrz świątyni. 

9. Jest już księga intencji na przyszły rok.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne – uregulowanie zapłaty za restaurację Kaplicy Św. Antoniego.

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Zmarłe w ubiegłym tygodniu śp. Stanisławę Gawlak, Marię Woźniak, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *