Ogłoszenia 16.02.2020

Ogłoszenia 16.02.2020

VI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj, o godz. 19.15, kolejny Zimowy Wieczór Organowy. Wystąpią Antoni Kowalicki i Hubert Szreder. Zapraszamy.

2. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

3. Organizujmy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 3-10 listopada. Bliższe informacje w Biurze Parafialnym.

4. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w beatyfikacji Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego proszone są o zgłoszenie w Biurze Parafialnym.

5. Punk charytatywny czynny w czwartek w godz. 10.30-11.30.

6. Informujemy o możliwości przekazania 1% naszego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego na Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Miłosierdzia. Potrzebne do tego dane znajdują się w gablocie ogłoszeń.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i na daninę diecezjalną. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 1766 zł.

8. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Włodzimierza Gronowskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *