Ogłoszenia 19.06.2022

Ogłoszenia 19.06.2022

XII Niedziela Zwykła

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości – odpustową i Bożego Ciała. Dziękujemy za pomoc przy budowie naszego ołtarza, który znajdował się przy kościele garnizonowym (ks. Jarkowi, panom: Jackowi, Bartoszowi, Patrykowi i Olafowi), za ofiarowanie nowego baneru i za śpiew Chórowi św. O. Pio. Bóg zapłać!
  2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach św. o godz. 18.30.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wieczorna z procesją o godz. 18.30. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post.
  4. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy  i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku o godz. 16.45.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św.
  6. W czwartek punkt charytatywny będzie czynny w godz. 10.30-11.30. W czasie wakacji będzie nieczynny.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 3428 zł (fara-2202, garnizon-1226).
  8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  9. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *