Ogłoszenia 20.02.2022

Ogłoszenia 20.02.2022

VII Niedziela Zwykła

  1. Ksiądz Proboszcz, który nadal przebywa w szpitalu, ogromnie dziękuje wszystkim, za modlitwę. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich, którzy zmagają się w tym czasie z chorobą i cierpieniem.
  2. Za tydzień w niedzielę (27.02.) na mszy świętej o godz. 12:30 odsłonimy w naszym kościele obrazu bł. kard. Stefan Wyszyńskiego. Został on namalowany przez pana Zbigniewa Sałaja z inicjatywy Rodziny Radia Maryja. Obraz poświęci, oraz wygłosi homilię podczas Mszy Świętej, ks. prof. Bogdan Czyżewski.
  3. W Kościele trwa pierwszy etap Synodu o synodalności, który odbywa się w każdej parafii. Dlatego zapraszamy na spotkanie synodalne, radę parafialną – duszpasterską i ekonomiczną, oraz wszystkich parafian, którzy chcieliby w tym wydarzeniu uczestniczyć. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 lutego o godz. 15:00 w Sali na Słomiance
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
  5. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30. Przyjmujemy odzież, szczególnie zimową.
  6. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na tacę inwestycyjną zebraliśmy 2319 zł. (fara-1344 zł, garnizon-975 zł).
  8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (7 zł.)
  9. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Annę Chełmowską, Andrzeja Wojtaszaka, Sławomira Nowaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *