Ogłoszenia – 26.11.2017

Ogłoszenia – 26.11.2017

Niedziela Chrystusa Króla

 

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas każdej Mszy św. odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Prosimy dzieci o przygotowanie lampionów.

3. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi o godz. 17.30.

5. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 2 grudnia, od godz. 9.00.

6. W sobotę, 2 grudnia, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 8.30 będzie spotkanie członków Żywego Różańca.

8. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.

9. Organizujemy wycieczkę w dniach od 25-27 czerwca do Trójmiasta.. Zapisy u ks. Grzegorza.

10. Dodatkowy seans filmu Sprawa Chrystusa w kinie Helios w poniedziałek, 4 grudnia.

11. Zapraszamy na spotkania Panie naucz nas modlić się dzisiaj od godz. 16.00 w auli CEF.

12. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 w bazylice prymasowskiej Msza Św. z okazji 850-lecia ingresu bł. Bogumiła, której  będzie przewodniczył ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski.

13. Trwają przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się w Bazylei. Koszt uczestnictwa to 350 zł + 60 euro. Zapisy u ks. Wojciecha Orzechowskiego.

14. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na cele charytatywne zebraliśmy 655 zł. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i na daninę diecezjalną. Dziękujemy za dar organów do kaplicy cmentarnej-p. Damianowi Lesińskiemu i za organy dla chóru p. Dariuszowi. W kościele zostanie postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych i słodyczy, z których przygotowana będzie wigilia oraz paczki dla ubogich. Można zabrać Tytkę Miłosierdzia.

15. W najbliższych dniach rozpocznie się remont organów we Farze.

16. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. Dzisiaj gazeta z modlitewnikiem.

17. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Gizelę Pietrzak, Wojciecha Wierzbickiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *