Ogłoszenia 29.12.2019

Ogłoszenia 29.12.2019

Święto Święto Rodziny

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Pragniemy podczas każdej Mszy Św. odnowić przyrzeczenia małżeńskie. Zapraszamy więc małżonków do udziału w tej samej Eucharystii i zajęcie miejsc obok siebie.

2. Kolędowe spotkanie grup parafialnych oraz wszystkich chętnych odbędzie się w następną niedzielę o godz. 15.00 na Słomiance.

3. We wtorek, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Będzie ono w Farze o godz. 18.00  a  od rana adoracja Najświętszego Sakramentu. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać, nie zapominając, że Boże miłosierdzie potrafi wyprowadzić dobro również z tego, co samo w sobie dobre nie jest czy nie było. Zechciejmy zatem włączyć się w to dziękczynienie na koniec roku, aby z godnością i radością Dzieci Bożych rozpocząć nowy rok kalendarzowy.

4. W środę pierwszy dzień nowego roku. Będzie to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. W Nowy Rok Msze św. wg porządku niedzielnego z wyjątkiem Eucharystii o godz. 7.30. Przypominamy o obowiązku udziału we Mszy św.

5. W sobotę, 4 stycznia, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy.

6. W czasie kolędy okazja do spowiedzi przed Mszami Św. Chorych odwiedzimy w lutym.

7. Odwiedziny duszpasterskie – kolędę rozpoczniemy w czwartek,  2 stycznia. Plan kolędy w gablocie,na stronie internetowej i na kartkach. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny przy ulicach: Chrobrego, Mieszka I, Sienkiewicza. Początek kolędy o godz. 15.00 a w sobotę o 13.00. Ofiary kolędowe będą przeznaczone na remont kaplicy Św. Antoniego. W okresie kolędowym nie ma w dni powszednie Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele garnizonowym.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i na daninę diecezjalną.

9. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Mariana Zachmyca, Irenę Różańską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *