Ogłoszenia 6.06.2021

Ogłoszenia 6.06.2021

10 Niedziela zwykła

 

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości – odpustową i Bożego Ciała.  Dziękujemy za pomoc przy budowie naszego ołtarza, który znajdował się przy kościele garnizonowym (ks. Dominikowi, panom: Jackowi, Bartoszowi, Patrykowi i Grzegorzowi) i za śpiew Chórowi św. O. Pio. Bóg zapłać!

2. W czasie oktawy Bożego Ciała procesje eucharystyczne wokół kościoła po Mszach św. o godz. 18.30.

3. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, będzie spotkanie członków Żywego Różańca.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wieczorna z procesją o godz. 18.30. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post.

5. W niedzielę, 13 czerwca, podczas Mszy Św. o godz. 11.00 i 12.30 dzieci przystąpią do I Komunii Św. Prosimy o korzystanie z innych Mszy Św..

6. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w przyszłą niedzielę, 13 czerwca. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy.

7. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze  codziennie po wieczornej Mszy i w kościele garnizonowym od poniedziałku  do piątku o godz. 16.45.

8. Rektor Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie informuje, że rozpoczyna się nowy nabór do naszego Seminarium, w którym formują się przyszli kapłani. Niezbędne informacje można uzyskać na stronach internetowych.

9. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

10. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.

11. Przypominamy o ograniczeniach w kościołach. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. 

12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.

13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *