Intencje 24-31.01.2021

Intencje 24-31.01.2021

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

III Niedziela zwykła

24 stycznia

7.30

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

W intencji Parafian

+ Anna Kędzierska (greg)

+ Helena Kropla (29 r.), Urszula Przybylska (1 r.) i zmarli z rodziny

+ Władysława, Leon, Zygmunt Cieślewicz

+ Alojzy Guściora

+ Helena Manuszewska, Krystyna Fischer, Ludwika Nowakowska, Bożena Szymkowiak

Poniedziałek

25 stycznia

7.00

18.30

18.30

+ Anna Kędzierska (greg.)

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Zielony Rynek

+ Elżbieta Konieczna 6 rocz. śm.

Wtorek

26 stycznia

7.00

18.30

18.30

+ Anna Kędzierska (greg.)

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Św. Wawrzyńca, Stromej i Zaułka

+ Roman Kawalerski

Środa

27 stycznia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Anna Kędzierska  (greg.)

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Słomianka

+ Anna (87 r.), Michał Kędzierscy

+ Halina Kuczyk

Czwartek

28 stycznia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Anna Kędzierska (greg.)

Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Warszawskiej

+ Roman Kawalerski

+ Benjamin Szynakiewicz

Piątek

29 stycznia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Anna Kędzierska (greg.)

O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Rynek i Kaszarskiej

+ Wanda Chmielewska

+ Paweł Machiński 21 rocz. śm

Sobota

30 stycznia

7.00

7.00

16.00

18.30

18.30

18.30

+ Anna Kędzierska (greg)

za dusze w czyśćcu cierpiące

O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Witkowskiej, Klonowej i Wierzbowej

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Klary Różewskiej z okazji 1 rocznicy urodzin i dla całej rodziny

+ Urszula Nielipińska

+ Bronisława Nowaczyk 8 rocz. śm.

IV niedziela zwykła

31 stycznia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Anna Kędzierska (greg.)

+ Roman Pokorny

+ Stefan Brzeziński

+ Alojzy Guściora

+ Urszula Nowak 18 rocz. śm. I zmarli rodzice i rodzeństwo

 

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

III niedziela zwykła

24 stycznia

  9.00

10.15

11.30

+ Edmund Wolek

+ Teresa Purczyńska

+ Helena Mielcuszna

Poniedziałek

25 stycznia

17.00 + Przemysław Bernaciak (12 r.), Zofia Antczak

Wtorek

26 stycznia

17.00 + Maria (23 r.), Alojzy Koperscy

Środa

27 stycznia

10.15 + Zofia Antczak

Czwartek

28 stycznia

17.00 + Zofia Antczak

Piątek

29 stycznia

17.00 + Zofia Antczak

Sobota

30 stycznia

17.00 + Czes ława, Stefan Stolarz

IV niedziela zwykła

31 stycznia

9.00

10.15

11.30

+ Jerzy, Aleksandra Szubert, Jan, Maria Mikołajczak

+ Stanisław Borowiecki

+ Władysław (29 r.), Piotr Górczyńscy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *