bierzmowanie

Terminy spotkań poszczególnych grup:

Wszystkie spotkania odbywają się o godz. 19:15 w Sali na Słomiance

 

Grupy młodsze (8 klasa)

Grupa 1 – czwartek – 14.10; 18.11; 2.12

Grupa 2 – wtorek – 19.10; 16.11; 7.12

Grupa 3 – czwartek – 14.10; 18.11; 2.12

Grupa 4 – czwartek – 14.10; 18.11; 2.12

Grupa 5 – wtorek – 19.10; 16.11; 7.12

 

Grupy starsze (szkoła średnia)

Grupa 1 – czwartek – 21.10; 25.11; 9.12

Grupa 2 – wtorek – 26.10; 30.11; 14.12

Grupa 3 – czwartek – 21.10; 25.11; 9.12

Grupa 4 – wtorek – 26.10; 30.11; 14.12

 

Termin spotkania z rodzicami:

28.10.2021 r. godz. 19:15 w Sali na Słomiance

 

w razie ewentualnych pytań można się kontaktować pod adresem: ks.jarek@ddmgniezno.pl

wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.fara.gniezno.pl

ks. Jarosław Wesołowski

 

GRUPA 1 – starsza
1. Ciesielski Maksymilian
2. Gładych Adam
3. Kaczmarek Mikołaj
4. Kamieniarz Oliwia
5. Kłosin Karolina
6. Leda Nikodem
7. Lisiecka Wiktoria
8. Mak Anna
9. Małowińska Wanessa Zofia
10. Młodzikowski Kacper
11. Purczyński Patryk Szymon
12. Sikorska Gabriela
13. Stefankiewicz Paulina

GRUPA 2 – starsza
1. Dolski Jakub
2. Dziel Magdalena Maria
3. Górka Lidia
4. Kaźmierczak Sandra
5. Kozłowski Daniel
6. Kozłowski Dominik
7. Pawlak Krzysztof
8. Rosiński Rafał Stefan
9. Wroński Michał

GRUPA 3 – starsza
1. Fiebich Alan
2. Lewandowski Igor
3. Pawlak Mikołaj
4. Purol Kamil
5. Radziszewski Jan
6. Soberajski Mateusz
7. Śróda Miłosz
8. Urbaniak Tomasz
9. Urbaniak Tymoteusz

GRUPA 4 – starsza
1. Banaszak Jan
2. Cieślewicz Aleksy
3. Grześkowiak Mikołaj
4. Krauze Oskar
5. Napieralski Damian
6. Seemanu Filip
7. Szkudlarek Oliwier
8. Tomczak Kajetan
9. Wiza Karol

GRUPA 1 – młodsza
1. Danelska Wiktoria
2. Lewandowski Oliwier
3. Majchrzak Jakub
4. Pasiowiec Radosław
5. Romaniak Albert

GRUPA 2 – młodsza
1. Błaszak Nikola
2. Grzeszczak Daria Agnieszka
3. Grzeszczak Joanna Bernadeta
4. Kasprzak Bartosz Łukasz
5. Kierzkowska Gabriela
6. Kuffel Nikodem
7. Makohańska Hanna
8. Stachowiak Paweł Damian
9. Zimny Olivier

GRUPA 3 – młodsza
1. Chudzik Maksymilian Tomasz
2. Gędek Klaudia
3. Gmaszczak Daria
4. Gościmska Monika
5. Kamieniarz Mieszko Piotr
6. Karbowska Amelia
7. Lewandowski Jakub
8. Łykowski Michał
9. Silska Oliwia
10. Winkel Eryk Mateusz

GRUPA 4 – młodsza
1. Kobielski Igor Piotr
2. Nowak Dominik Patryk
3. Pajor Patryk Krzysztof
4. Porada Maciej
5. Stachowiak Zuzanna
6. Zdrojewski Jakub

GRUPA 5 – młodsza
1. Bujak Xavier
2. Frąckowiak Jakub
3. Fuszpeniak Bartosz
4. Kajdaniak Igor Filip
5. Ratajczak Filip Maria
6. Ratajczak Jakub Jan
7. Szubert Wiktor Bartłomiej
8. Wilkosz Jan