Intencje 12-19.06.2022

Intencje 12-19.06.2022

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

Intencje w kościele Farnym
Dzień Godz. Intencje
UROCZYSTOŚĆ Najświętszej Trójcy Niedziela 12 czerwca 7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Piotra z okazji 55 rocznicy urodzin
7.30 + Piotr Prałat
 9.30 + S. Zdzisława Rosa,+ Konstancja Zych
11.00 + Zofia, Józef Wenerscy
12.30 SUMA ODPUSTOWA
18.30 + Julianna, Adam Kołodziejscy
Poniedziałek 13 czerwca 7.00 Zmarli z rodziny Ostojskich
18.30 + Kazimiera Paluch
18.30 W intencji Ojczyzny, Radia Maryja, +Antonina, Stanisław
 Wtorek 14 czerwca  7.00 + Norbert, Przemysław Górczyńscy
18.30 + Sławomir Ignaczak
18.30  + Leszek Kaczmarek
Środa 15 czerwca 7.00 Zmarli z rodziny  Ostojskich
18.30 + Stanisław Rezler 28 r. śm. i zmarli z rodziny
18.30 + Tomasz Czerniak
 Czwartek 16 czerwca BOŻE CIAŁO 7.30  
9.30 + Antonina, Zygmunt Koralewicz
9.30 + Halina Torzewska
18.30 + Leszek Kurzawski
Piątek 17 czerwca 7.00 + Jadwiga Skrzypczak
18.30 + Witold Lemański
18.30 + Emil Różycki 20 r. śm. i  zmarli z rodzny
Sobota 18 czerwca 7.00 Zmarli z rodziny Nowetów
18.30 + Irena, Stanisław Grenda, Maria Dudek
18.30 + Czesław Jóźwiak w dniu urodzin
XII Niedziela Zwykła 19 czerwca 7.30 Zmarli z rodziny Kaczmarków
9.30 + Edward Szociński
9.30 + Małgorzata Schmidt
11.00 Rez.
12.30 + Jadwiga Wojtas
18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Piotra z okazji 60 urodzin
    Intencje w kościele Garnizonowym
Dzień Godzina Intencje
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY Niedziela 12 czerwca 9.00 + Roman Lekki
10.15 + Maria, Józef, Czesław Wołosz
11.30 Z podziękowaniem za udaną operację, z prośbą o potrzebne łaski, szczególnie o łaskę zdrowia dla ks. proboszcza Macieja oraz z podziękowaniem za wszystkich kapłanów i osoby konsekrowane, z prośbą o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
Poniedziałek 13 czerwca 17.00 + Maria Wolek
Wtorek 14 czerwca 17.00 + Andrzej Szociński
Środa 15 czerwca 17.00 + Krystyna Strzyżewska
Czwartek 16 czerwca BOŻE CIAŁO 9.00 + Gabriela Zimna
Piątek 17 czerwca 17.00 + Ryszard Kołodziejczak
Sobota 18 czerwca    17.00 1.     + Zofia, Leonard Dziel, Jarosław, Danuta  Noak, Teodor Trudziński2.     + Tomasz Chełma 3 rocz. śm.
XII Niedziela Zwykła 19 czerwca 9.00 + Teresa Jakubowska
10.15 + Teresa Wójcicka
11.30 + Małgorzata Maciejewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *