Intencje 14-21.02.2021

Intencje 14-21.02.2021

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

VI Niedziela zwykła

14 lutego

7.30

9.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg)

W intencji Parafian

+ Walenty Szociński

+ Walentyna, Edmund, Andrzej Macioszek

+ Jadwiga Krawczyk

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Małgorzaty i Stanisława z okazji 38 rocznicy ślubu

Poniedziałek

15 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Helena Mielcuszna

+ Jadwiga Leśna 5 rocz. śm.

Wtorek

16 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Bogumiła Cegielska 3 rocz. śm.

+ Kazimierz Cimoch

Środa

17 lutego

POPIELEC

7.00

10.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Janina Jóźwiak

+ Henryka Kleinke

+ Henryk Dąbrowski (10 r.), Klemens Bajzert (10 r.)

Czwartek

18 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Alojzy Guściora

+ Henryka Sieradzka

Piątek

19 lutego

7.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Maria, Krzysztofa Kurowskie

+ Józefa, Ksawery Antczak

Sobota

20 lutego

7.00

16.00

18.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg)

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Marii i Jacka Młodzikowskich w 50 rocznicę ślubu

+ ks. bp Bogdan Wojtuś

+ Stefan Rosiński 3 rocz. śm.

I niedziela wielkiego postu

21 lutego

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

+ Helena Manuszewska (greg.)

+ Janina Szocińska 34 rocz. śm.

+ Maria, Stefan Goralczyk

+ Wiktoria, Barbara, Brunon, Franciszek, Helena, Mieczysław Patrzek

+ Danuta Gulczyńska

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

VI niedziela zwykła

14 lutego

  9.00

10.15

11.30

+ Marianna Kanik 22 rocz. śm.

+ Adam Grześkowiak

+ Roman Kawka

Poniedziałek

15 lutego

17.00 + Dorota Przybylska

Wtorek

16 lutego

17.00 + Wojciech Skubiszak

Środa

17 lutego

POPIELEC

9.00

17.00

+ Bogumiła Muszyńska

+ Janina, Marian Skórowie, Rozalia, Jan Zimni, Ewa Król i zmarli z rodziny

Czwartek

18 lutego

17.00 + Jacek Skotarczak

Piątek

19 lutego

17.00 + Marek (5 r.), Krzysztof, Wiktor Pałasz

Sobota

20 lutego

17.00 + Roman Kawalerski

I niedziela wielkiego postu

21 lutego

9.00

10.15

11.30

17.00

+ Izabela, Stanisław Szubert, Jan, Maria Mikołajczak, Aleksandra, Jerzy Szubert

+ Roman Kawka

+ Adam Grześkowiak

+ Halina Majewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *