Intencje 16 – 23.01.2022

Intencje 16 – 23.01.2022

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

Intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

2 Nadziela Zwykła

16 stycznia

7.30

+ Walerian Starostecki (greg.)

7.30

+ Helena, Roman Wojtczak, Józefa, Zygmunt Braciszewscy

9.30

+ Bożena Puchalska

11.00

+ Roman Krzyżaniak

12.30

+ Bogdan Napierała

18.30

+ Mieczysław Budnik

Poniedziałek

17 stycznia

7.00

+ Walerian Starostecki (greg.)

18.30

+ Zuzanna Zobel

18.30

W intencji mieszkańców ul. Farnej, Rzeźnickiej i Moniuszki

Wtorek

18 stycznia

7.00

+ Dionizy Łuczak

18.30

+ Jacek Kaźmierczak

18.30

W intencji mieszkańców ul. Św. Wawrzyńca, Stromej i Zaułek

Środa

19 stycznia

 

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Maria Maćkowiak

18.30

W intencji mieszkańców ul. Warszawskiej

Czwartek

20 stycznia

 

7.00

+ Zenon Szczepański 1 rocz. śm.

18.30

+ Stefan Sobański (5 r.) i zmarli z rodziny

18.30

O Boże błogosławieństwo dla Marty w dniu 30 urodzin

18.30

W intencji mieszkańców ul. Rynek, Kaszarskiej i Słomianka

Piątek

21 stycznia

7.00

+ Anna Łuczak, Honorata Ostojska

18.30

W intencji mieszkańców ul. Witkowskiej, Klonowej i Wierzbowej

18.30

O Boże błogosławieństwo dla ks. Jarosława

Sobota

22 stycznia

 

7.00

+ Walerian Starostecki (greg.)

7.00

+ Józef Łuczak, Wacław Ostojski

16.00

W intencji mieszkańców ul. Słonecznej, Miłej i Kawiary

18.30

+ Włodzimierz Peczkowski

18.30

+ Helena Krotla (30 r.), Urszula Przybylska i zmarli z rodziny

3 Niedziela Zwykła

23 stycznia

7.30

+ Walerian Starostecki (greg.)

7.30

+ Leokadia Bednarczyk

9.30

+ Marta, Władysław Nowakowscy

9.30

W intencji sympatyków parafii farnej

11.00

+ Bożena Puchalska

12.30

+ Monika Szymańska

18.30

+ Aurelia, Franciszek Minior (z okazji dnia babci i dziadka)

Intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godzina

Intencje

2 Niedziela Zwykła

16 stycznia

9.00

+ Marianna Kanik

10.15

+ Elżbieta Przykucka

11.30

+ Helena Rzepka

Poniedziałek

17 stycznia

17.00

+ Maria Wolek

Wtorek

18 stycznia

17.00

+ Walerian Starostecki (greg.)

Środa

19 stycznia

17.00

+ Walerian Starostecki (greg.)

Czwartek

20 stycznia

17.00

+ Walerian Starostecki (greg.)

Piątek

21 stycznia

17.00

+ Walerian Starostecki (greg.)

Sobota

22 stycznia

17.00

+ Czesława, Stefan Stolarz, Regina Piechowiak

3 Niedziela Zwykła

23 stycznia

9.00

+ Danuta Kowalska

10.15

+ Bogumił, Zofia Urbaniak, Helena, Marian Karczewscy (z okazji dnia babci i dziadka)

11.30

+ Włodzimierz Janus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *