Intencje 17-24.12.2023

Intencje 17-24.12.2023

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

Intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje
III NIEDZIELA ADWENTU

17 grudnia

7.30 + Anna Czerwińska
9.30 + Józef Karaśkiewicz
9.30 + Cezary, Włodzimierz Bilarzewscy
11.00 O Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Kai z okazji 4.rocznicy urodzin.
12.30 + Franciszek Paulus w 3.roczncię urodzin.
12.30 + Olek van Brenk
18.30 + Teresa w 3.rocznicę śmierci, Wacław, Eleonora Różańscy,   + Stefan, Helena Wiśniewscy.
Poniedziałek

18 grudnia

6.30 + Marianna, Tomasz, Maria, Marta, Cecylia
18.00 + Józef Karaśkiewicz
18.00 + Florian Sobański w 26.rocznicę śmierci i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
18.00 + Grażyna Kapczyńska w 22.roczncię śmierci i za zmarłych z rodziny Kapczyńskich i Chojnackich
Wtorek

19 grudnia

6.30 + Dariusz Kozłowski
6.30 + Walentyna 56.rocznica śmierci, Wincenty, Irena, Franciszka, Genowefa, Jan, Czesław, Stanisław, Władysław
18.00 + Józefa, Bolesław Tomczak, + Pelagia, Andrzej Gniewek
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Szczepana Gołoty w dniu urodzin
Środa

20 grudnia

6.30 + Saula Franciszka Sikora
18.00 + Małgorzata Tomaszewska
18.00 + Waldemar Lisiecki
18.00 + Zenon Szczepański, w dniu urodzin
Czwartek

21 grudnia

6.30 + Władysław, Marian, Włodzimierz
18.00 + Małgorzata Tomaszewska
18.00 + Joanna Sobańska w 34.rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
18.00 + Anna Kurzawska – Kuśmirek
Piątek

22 grudnia

6.30 + Saula Franciszka Sikora
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla księdza proboszcza.
18.00 + Genowefa Kabacińska
18.00 + Jacek Banach
Sobota

23 grudnia

7.00 + Maria, Walenty Piaseccy, + siostra służebniczka Barbara Brunon,

+ Tadeusz Piasecki, + Gabriela, Henryk Wolek oraz za Dusze w Czyśćcu cierpiące

18.30 Za zmarłych z rodziny Włodarczaków i Dmitriew
18.30 + Maciej Hyżak w 26.rocznicę śmierci
18.30 + Maria Antczak i za zmarłych jej rodziców
IV NIEDZIELA ADWENTU

24 grudnia

7.30 + Adam Binarsch
9.30 + Henryk Meller
11.00 + Zenon Pacanowski
12.30 + Adam Ościak
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00 Za zmarłych z rodziny Warchałów i Szocińskich
24.00 + Stanisława, Władysław, Bronisław Winiarscy i za zmarłych z rodziny
24.00 + Jan Sikorski

 

Intencje w kościele NMP Królowej Polski  

Dzień Godz. Intencje
III NIEDZIELA ADWENTU

17 grudnia

9.00 + Stefan, Maria, Emilia Wojtczak i za zmarłych z rodziny Wojtczak
10.15 + Helena, Franciszek Klawitter,+ Stefan, Łucja Zasada
11.30 + Wanda, Władysław Fedyszyn
Poniedziałek

18 grudnia

17.00 + Kazimierz Ostach w 5.roczncię śmierci
Wtorek

19 grudnia

17.00 + Sabina Lewandowska
Środa

20 grudnia

17.00 + Urszula Podeszwa
Czwartek

21 grudnia

17.00 +Eugeniusz, Wojciech, za dzieci nienarodzone
Piątek

22 grudnia

17.00 + Tadeusz Grześkowiak w 1. rocznicę śmierci
Sobota

23 grudnia

17.00 + Helena, Walenty, Jerzy, Roman Nowak
IV NIEDZIELA ADWENTU

24 grudnia

Wigilia

9.00 + Barbara Nowak
10.15 + Mieczysława Imbierowicz
11.30 + Janina Olejniczak
22.00 + Czesław Budny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *