Intencje 18-25.04.2021

Intencje 18-25.04.2021

intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

III Niedziela Wielkanocna

18 kwietnia

7.30

7.30

9.30

11.00

12.30

12.30

18.30

+ Dionizy, Anna, Józef, Pelagia, Marceli, Franciszka, Michał Łuczak

W intencji Parafian

+ Tadeusz Jaskulski

+ Teresa Krzątała

+ Maria Woźniak

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Aliny Pawlak z okazji 70 rocznicy urodzin

+ ks. Władysław Sobański (8 r.), zmarli rodzice i rodzeństwo

Poniedziałek

19 kwietnia

7.00

18.30

18.30

Za zmarłych muzyków I artystów

+ Kazimiera Bąkowska

+ Jerzy Łuszcz

Wtorek

20 kwietnia

7.00

18.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jerzy Wietrzyński

+ Elżbieta Burzyńska

Środa

21 kwietnia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Barbara, Roman Lekki, Joanna, Zdzisław Kaczmarek

+ Kamilla Kraczek

+ Bogumiła Kowalska

+ Andrzej Grajek

Czwartek

22 kwietnia

7.00

18.30

18.30

+ Krystyna Fischer, Helena Manuszewska, Ludwika Nowakowska, Bożena Szymkowiak

+ Tadeusz Jaskulski

+ Jerzy Mikołajczak

Piątek

23 kwietnia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Elżbieta Pietrzniak, Lucyna Kasprzak, Henryk Ruszczyński, Kazimiera Liberkowska

+ Jerzy Wietrzyński

+ Ryszard Jankowski 8 rocz. śm

+ Jerzy Łubiński i zmarli z rodziny Łubińskich i Maćkowiaków

Sobota

24 kwietnia

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Bogdan, Wojciech Zyk, Barbara Pastwa

+ Czesław Cieślewicz

+ Łukasz Borucki

+ Felicja Krajka

IV Niedziela Wielkanocna

25 kwietnia

7.30

9.30

11.00

12.30

18.30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Franciszek Mielczarek

+ Robert Lebizon

+ Władysława Krauze

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Magdaleny i Józefa z okazji 40 rocznicy ślubu

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

III Niedziela Wielkanocna

18 kwietnia

9.00

10.15

11.30

+ Bogumiła Kowalska

+ Ewa Tomczak

+ Kazimiera Budzyńska

Poniedziałek

19 kwietnia

17.00 + Maryla Biegała

Wtorek

20 kwietnia

17.00 + Grażyna Czarnopolska

Środa

21 kwietnia

17.00 + Jadwiga Kubska

Czwartek

22 kwietnia

17.00 + Grażyna Wawrzynowska 3 rocz. śm.

Piątek

23 kwietnia

17.00 + Sławomir Wiśniewski 1 rocz. śm.

Sobota

24 kwietnia

17.00 + Jerzy, Aleksandra, Józef, Stanisław, Izabela Szubert, Maria, Jan Mikołajczak

IV Niedziela Wielkanocna

25 kwietnia

9.00

10.15

11.30

+ Halina Bartkiewicz

+ Jerzy Bajzert, Jadwiga, Mieczysław Góralscy

+ Zofia, Edmund Stawowy, Mirosław Adamczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *