Intencje 31.01.-06.02.2022

Intencje 31.01.-06.02.2022

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

Intencje w kościele Farnym

Dzień Godz. Intencje

4 Nadziela Zwykła

30 stycznia

7.30 + Walerian Starostecki (greg.)
9.30 + Jerzy Roesler
11.00 + Grażyna Cichowicz
12.30 + Bożena Puchalska
12.30 + Marian Weckweth
18.30 + Urszula Nowak (19 r.) i zmarli rodzice i rodzeństwo

Poniedziałek

31 stycznia

7.00 + Jadwiga Leśna
18.30 + Henryk Łuczak
18.30 + Barbara Kędzierska

Wtorek

1 lutego

7.00 + Leokadia Hoffman
18.30 + Piotr Madaj
18.30 + Jan Szmagliński i zmarli śpiewacy Chóru Dzwon i o Boże błogosławieństwo dla żyjących członków Chóru Dzwon i dla dyrygenta

Środa

2 lutego 

7.00 + Marian 67 rocz. śm.
10.00  
17.00  
18.30 + Maria Najmowicz;+Andrzej Seidel;+Kazimierz Mak;+Maria Kawecka;+Maria Konieczna;+Teresa Szczepańska;+Marek Szeszycki;+Dariusz Grześkowiak;+Marian Szelągowski;+Teresa Nowakowska;+Waldemar Kwiecień;+Czesława Pilarz;+Zbigniew Deneka;+Tomasz Czerniak (5 r.)

Czwartek

3 lutego 

7.00 + Marian Jąkała
18.30 + Stanisław Grajek
18.30 + Krystyna Gałęzewska (100 rocz.  urodzin)

Piątek

4 lutego

7.00 + Stanisław Borowiak
18.30 + Mirosława Braciszewska

Sobota

5 lutego 

7.00 + Kazimierz Górny
18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Anny i Piotra w 31 rocznicę ślubu
18.30 + Michał Pirecki
18.30 + Małgorzata Śmigowska 1 rocz. śm.

5 Niedziela Zwykła

6 lutego

7.30 + Bogdan Trepiński
7.30 + Maria Karczewska (6 r.) i zmarli z rodziny Jeżewskich
9.30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agatki z okazji imienin
9.30 + Marzena Sawicka 2 rocz. śm.
11.00 + Leszek Meller
12.30 + Bogdan Napierała
18.30 + Irena Janke

Intencje w kościele Garnizonowym

Dzień Godzina Intencje
4 Niedziela Zwykła
30 stycznia
9.00 + Teodora, Ludwik Winkel, Katarzyna, Alojzy Dembczyńscy i zmarli z rodziny
10.15 + Władysław (30 r.) i Piotr Górczyńscy
11.30 + Marta Wesołowska
Poniedziałek
21 stycznia
17.00 O mądrość, świętość i odwagę dla ks. Piotra Kotowskiego
Wtorek
1 lutego
17.00 Rez.
Środa
2 lutego
17.00 + Zygmunt Adamski
Czwartek
3 lutego
17.00 + Włodzimierz Pęczkowski
Piątek
4 lutego
17.00 +Teresa Janicka;+Czesław Mielcuszny (45 r.);+Kazimierz Karasiewicz; +Andrzej Seidel;+Andrzej Szociński;+Barbara Maćkowska;+Jerzy Skrzypczak: +Bartosz Zakrzewicz;+Marcin Gowin;+Maria Wolek;+Tadeusz Mazurek; +Maria Konieczna;+Roman Trzciński;+Robert Jankowski;+Wojciech Sikorski; +Irena,Franciszek Muszyńscy;+Łucja,Janusz,Irena Copińscy,+Kazimiera Piechowska;+Gabriela Zimna;+Bożen Gąsiorowska;+Tomasz Orcholski; +Eugenia Lewicka;+Adrian Janiak;+Arleta Stołowska;+Wiesława Gawłowska  (5 r.);+Gabriela Nawrocka;+Kazimiera,Antoni Ziółkowscy;+Marian Nowacki; +Roman Ciężki;+Franciszek (z okazji urodzin),Aurelia,Rafał Minior, Bronisława Szymczak;
Sobota
5 lutego
17.00 + Renata Gozdowska
5 Niedziela Zwykła
6 lutego
9.00 W intencji Ojczyzny
10.15 + Bogdan Mazurek
11.30 + Włodzimierz Janus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *