Intencje 5-12.12.2021

Intencje 5-12.12.2021

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

Intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

II Niedziela Adwentu

5 grudnia

7.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

7.30

W intencji Parafian

9.30

+ Józef Bartoszak (greg.)

11.00

+ Małgorzata Kaźmierczak

12.30

+ Grażyna Kiełpińska

18.30

Zmarli z rodziny Kubickich i Kąs

Poniedziałek

6 grudnia

6.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

18.00

+ Bożena Mierzejewska

18.00

+ Józef Bartoszak (greg.)

Wtorek

7 grudnia

6.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

18.00

+ Józef Bartoszak (greg.)

18.00

+ Stanisław Kurowski

Środa

8 grudnia

 

6.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

18.00

O potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej w dniu patronalnego święta Stowarzyszenia

18.00

+ Maciej Wojciechowski

18.00

+ Józef Bartoszak (greg.)

18.00

+Leszek Bujak

Czwartek

9 grudnia

6.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

18.00

+ Józef Bartoszak (greg.)

18.00

+ Franciszek Mielczarek

18.00

+ Leszek Bujak

Piątek

10 grudnia

6.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

18.00

+ Józef Bartoszak (greg.)

18.00

+ Zdzisław Nazaruk

18.00

+ Maria Musiałowicz

Sobota

11 grudnia

7.00

+ Stanisław Stasiński (greg.)

18.30

+ Józef Bartoszak (greg.)

18.30

+ Władysław Nowak

18.30

+ Tadeusz Bagrowski

III Niedziela Adwentu

12 Grudnia

7.30

+ Stanisław Stasiński (greg.)

7.30

+ Józef Bartoszak (greg.)

9.30

+ Kazimierz (3 r.), Janina Rus

11.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Kai z okazji 2 urodzin

12.30

+ Cezary, Włodzimierz Bilarzewscy

18.30

+ Wanda, Czesław Kowalscy, Zofia, Franciszek Pepłowscy

Intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godzina

Intencje

II Niedziela Adwentu

5 grudnia

9.00

W intencji Ojczyzny a szczególnie modlimy się za Powstańców Listopadowych, ofiary wydarzeń na Wybrzeżu w grudniu 1970 r. oraz ofiary stanu wojennego.

10.15

+ Janina Łuczak

11.30

+ Cecylia, Franciszek Milczewscy

Poniedziałek

6 grudnia

17.00

+ Adam Trzaskawka

Wtorek

7 grudnia

17.00

+ Łucja, Władysław Kujawa

Środa

8 grudnia

17.00

+ Jan Stefański

Czwartek

9 grudnia

17.00

+ Krystyna Gruchalska

Piątek

10 grudnia

17.00

+ Danuta Wachowiak

Sobota

11 grudnia

17.00

+ Ryszard Jankowski, Joanna Kiernikowska, Teresa, Kazimierz Podborni

III Niedziela Adwentu

12 grudnia

9.00

+ Jerzy, Aleksandra, Józef, Stanisław, Izabela Szubert, Maria, Jan Mikołajczak

10.15

+ Edmund Kurek (7 r.), Włodzimierz Janus i zmarli z rodziny

11.30

+ Elżbieta Pannert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *