Intencje mszalne 31.12.2023 – 7.01.2024

Intencje mszalne 31.12.2023 – 7.01.2024

Intencje mszalne

Kościół Farny

Dzień

Godz.

Intencje


ŚWIĘTO
ŚWIĘTEJ RODZINY
Niedziela

31 grudnia

7.30 + Dariusz Kozłowski
9.30 + Sylwester, Konstancja, Franciszek Zamiar
9.30 Za Parafian
11.00 + Rajmund Woźniak
12.30 + Urszula Kobierska (6.greg.)
18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo oraz zdrowie dla Jolanty i Ireneusza Łabędzkich w 40.rocznicę ślubu.
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

MARYI

Poniedziałek

1 stycznia

9.30 O Boże Błogosławieństwo, o powrót do wiary, dobrą spowiedź, uwolnienie z alkoholizmu dla Mariana w 75.rocznicę urodzin.
9.30 O Boże Błogosławieństwo i zdrowie w Nowym Roku dla całej rodziny.
9.30 + Urszula Kobierska (7. Greg.)
11.00 + Wiesława Ryczkowska
12.30 Za zm. z r. Chudych, + Kazimierz Macherzyński, + Stanisława, Wacław, Andrzej Chudzi, + Wacława Lauchszted, + Elżbieta Burzyńska, + Arleta Stołowska
18.30 + Łucja, Mieczysław Lubońscy
Wtorek

2 stycznia

7.00 + Urszula Kobierska (8. Greg.)
7.00 + Leszek Konieczny
7.00 + Bogdan Walkowiak
18.30 + Henryk Nowicki
Środa

3 stycznia

7.00 + Urszula Kobierska (9. Greg.)
7.00 + Tadeusz Głowacki
18.30 + Aleksandra Nowaczyk, + Genowefa Tomczak
Czwartek

4 stycznia

7.00 Za Dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 + Leszek Konieczny
18.30 + Urszula Kobierska (10. Greg.)
Piątek

5 stycznia

7.00 + Urszula Kobierska (11. Greg.)
7.00 + Maria Nowaczewska
18.30 + Gabriela, Kazimierz, Maciej Hyżak i za zmarłych z rodziny
UROCZYSTOŚĆ
OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
Sobota
6 grudnia
7.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Ryszarda
9.30 + Andrzej Purol
9.30 + Urszula Kobierska (12. Greg.)
11.00 + Irena Szocińska
12.30 + Mateusz Kuliberda
18.30 + Bronisława Nowaczyk w 11.rocznicę śmierci
NIEDZIELA
CHRZTU
PAŃSKIEGO
7 stycznia
7.30 + Krystyna Sikorska
7.30 Za Dusze w czyśćcu cierpiące
9.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo zdrowie dla Katarzyny i Grzegorza z okazji rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci

i wnuczki.

11.00 + Genowefa Tomczak
12.30 + Aleksandra Nowaczyk
18.30 + Urszula Kobierska (13. Greg.)

 

Kościół Garnizonowy 

Dzień Godz. Intencje
NIEDZIELA

ŚWIĘTEJ

RODZINY

31 grudnia

9.00 + Mieczysław Imbierowicz
10.15 + Henryk Konieczny
11.30 + Bogdan Stępień
UROCZYSTOŚĆ
ŚWIĘTEJ BOŻEJ
 RODZICIELKI

MARYI

Poniedziałek

1 stycznia

9.00 + Franciszka, Zbigniew, Jadwiga, Lech Dolata
  Za Dusze w Czyśćcu cierpiące
10.15
 
11.30 + Leon Żukowski w 5.rocznicę śmierci
Wtorek

2 stycznia

  Nie ma Mszy Św.
Środa

3 stycznia

  Nie ma Mszy Św.
Czwartek

4 stycznia

  Nie ma Mszy Św.
Piątek

5 stycznia

17.00 + Jadwiga Marian Szczepańscy, + Elżbieta Sikora

+ Jan Hoffmann oraz za zmarłych śpiewaków, dyrygentów i prezesów chóru Dzwon,

z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Anieli z okazji urodzin.

UROCZYSTOŚĆ
OBJAWIENIA
PAŃSKIEGO

Sobota

6 stycznia

 

9.00

 

10.15

 

11.30

 

+ Rozalia, Roman Cieślińscy
+ Stefania Kozłowska
+ Halina Stefańska
ŚWIĘTO

ŚWIĘTEJ

RODZINY

 

Niedziela

7 stycznia

 

9.00 Za Ojczyznę
10.15 + Grażyna Kabacińska
11.30 + Helena Rzepka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *