Ogłoszenia 01.08.2021

Ogłoszenia 01.08.2021

18 Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.
 2. W czwartek Biuro Parafialne będzie nieczynne.
 3. W piątek przypada w liturgii Święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu rozpoczyna się duchowe przygotowanie do beatyfikacji s. Elżbiety Róży Czackiej i ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Bliższe informacje na stronie beatyfikacja33.pl. Materiały będą się ukazywały na parafialnym fb.
 4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze sakramentu pojednania od godz. 18.00.
 5. Chorych odwiedzamy w sobotę, od godz. 9.00, na zgłoszenie.
 6. Przypominamy, że w naszych kościołach obowiązują limity-75% dostępnych miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 8. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.
 9. Jest dostępna księga intencji na 2022 r.
 10. Dzisiaj, po Mszach Św. przedpołudniowych, będzie można dokonać Spisu Powszechnego. Potrzebne są numery pesel domowników.
 11. W środę, w godzinach przedpołudniowych (7.00-12.00), zostały ukradzione z kościoła garnizonowego 2 skarbony z zawartością. Przy okazji zostały zniszczona filary, do których były przymocowane. Zwracamy się z apelem do osób, które w tych godzinach przebywały w kościele lub w pobliżu i może dostrzegły coś, co pomoże zidentyfikować złodziei.
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na pomoc dla ofiar nawałnic zebraliśmy 940 zł.
 13.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

  Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *