Ogłoszenia 02.01.2022

Ogłoszenia 02.01.2022

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

 1. W czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na wszystkich Mszach, które są sprawowane według niedzielnego porządku. Ofiary z kredy i kadzidła przeznaczone są na cele chóru. Na Mszę Św.  o godz. 11.00 zapraszamy dzieci, które uczestniczyły w roratach w wyklejankami.
 2. Rozpoczynają się Msze Św. w intencji naszych parafian. Zapraszamy do modlitwy:
  • poniedziałek – ul. Dworcowa, Kościuszki, Pocztowa i Konikowo
  • wtorek – ul. Lecha
  • piątek – ul. Sobieskiego

   Msze odbywają się w kościele garnizonowym, o godz. 17.00. Zachęcamy do błogosławienia swoich rodzin przy pomocy formuły znajdującej się na kartkach wyłożonych w kościele i na parafialnym fb.
 3. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty od 18.00.
 4. W sobotę, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych i starszych parafian.
 5. W następną niedzielę, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 7. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 8. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.  
 11. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Marię Równanik, Dariusza Szmańkowskiego, Leokadię Giżycką,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *