Ogłoszenia 03.10.2021

Ogłoszenia 03.10.2021

27 Niedziela Zwykła

 1. Spotkanie Żywego Różańca będzie dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30. W czwartek święto NMP Różańcowej.
 2. Rozpoczął się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy Św., o godz. 11.00, będzie poświęcenia różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.
 4. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 5. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
 6. Zapraszamy kandydatów do LSO, także osoby dorosłe, które chciałyby czytać podczas liturgii.
 7. Zapraszamy na cykl wykładów poświęconych bł. ks. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu, które będzie głosił ks. prof. dr hab. Bogdan Czyżewski. Pierwszy, w poniedziałek, o godz. 19.00, w PWSD.
 8. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 9. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.
 10. Punkt charytatywny będzie czynny w czwartek od 10.30 do 11.30.
 11. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy także za indywidualne wpłaty na renowacje ołtarza w Kaplicy Literackiej. Za tydzień taca inwestycyjna.
 13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Kazimierza Karasiewicza, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *