Ogłoszenia 04.09.2022

Ogłoszenia 04.09.2022

XXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy za Słowo Boże wygłoszone przez Eugeniusza Bednarka, misjonarza z Kamerunu, który kończy pobyt w Polsce. Po Mszy Św. będzie można wspomóc misje. Dziękujemy ks. Eugeniuszowi za pomoc w ostatnich miesiącach.
 2. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie z członkami Żywego Różańca.
 3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci rozpoczynających naukę w szkole odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 11.00.
 4. Jest dostępna księga intencji na 2023 r.
 5. W sobotę, 17 września we Wrześni w Hali Sportowej przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Szkolna 1) odbędzie się ŚWIĘTO MŁODYCH KOSTKA. Zapraszamy młodzież do wyjazdu. Bliższe informacje u ks. Jarka,
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o godz. 18.00. W każdy piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
 7. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki, od 10.30 do 11.30.
 8. Do dzisiaj można składać formularze zgłoszeniowe dzieci, które chcą przyjąć I Komunię w 2023 r. W czwartek, o 18.30, spotkanie z rodzicami tych dzieci.
 9. Rozpoczyna się dwuletnie przygotowanie do bierzmowania. Uczniowie ósmych klas proszeni są o pobranie formularza zgłoszeniowego i złożenie ich do 18 września.
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziś taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na odnowienie ołtarza w Kaplicy Literackiej.
 11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 12. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *