Ogłoszenia 05.02.2023

Ogłoszenia 05.02.2023

V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca
  2. Zbliża się dzień Nawiedzenia naszej parafii w kopii cudownego obrazu MB Częstochowskiej (14/15.02.2023). Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby pomóc przy przygotowaniu tego wydarzenia (pomoc w dekoracji, niesienie obrazu itp.). W Biurze Parafialnym można zakupić elementy dekoracji. Prosimy o zabranie planu rekolekcji i dnia Nawiedzenia. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek wieczorem, o godz. 18.30. W sobotę nauki rekolekcyjne podczas Mszy Św. o godz. 9.00 i 18.30. W piątek i sobotę o godz. 20.30 Czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim.
  3. W środę, Biuro Parafialne, będzie nieczynne.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek, o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
  5. Punkt charytatywny czynny w czwartki od godz. 10.30 do 11.30.
  6. Planowana jest pielgrzymka na Jasną Górę jako podziękowanie za Nawiedzenie. Odbędzie się w dniach 5 i 6 marca. Koszt z noclegiem 130 zł. Bliższe informacje i zapisy w Biurze Parafialnym.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.
  8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  9. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Zbigniewa Karbowiaka, Błażeja Nowaka, Andrzeja Zająca, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *