Ogłoszenia 05.09.2021

Ogłoszenia 05.09.2021

23 Niedziela Zwykła

 1. Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 w Farze
 2. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci rozpoczynających naukę w szkole odbędzie się  podczas Mszy św. o godz. 11.00.
 3. Rozpoczynamy przygotowanie dla dzieci, które chcą przyjąć I Komunię w 2022 r. Do jutra przyjmujemy formularze zgłoszeniowe. W poniedziałek, 20 września, o godz. 18.30, w Farze, będzie spotkanie z rodzicami tych dzieci.
 4. W niedzielę, 19 września, będziemy przeżywać rocznicę dzieci, które przyjęły I Komunię Św. w ubiegłym roku. Spotkanie dla tych dzieci będzie w piątek, 17 września, o godz. 17.30.
 5. W czwartek, o godz. 19.15, w sali na Słomiance, będzie spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania (drugi rok przygotowań). Uczniowie ósmych klas proszeni są o pobranie formularzy zgłoszeniowej i złożenie ich do 19 września.
 6. Już za tydzień będziemy przeżywać beatyfikację Matki Elżbiety Róży Czackiej i ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. W czasie Mszy Św. o godz. 18.30 będziemy rozważali teksty ks. Prymasa. Diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację będzie w sobotę 18 września.
 7. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornych Mszach Św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 9. Punkt charytatywny będzie czynny w czwartek od 10.30 do 11.30..
 10. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna. Po Mszy Św.  zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek w związku z nadzwyczajnym kryzysem humanitarnym w Afganistanie.
 12.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

  Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *